standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 86.20m2
 • powierzchnia zabudowy 68.00m2
 • minimalne wymiary działki 15.40m x 16.10m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.02m
 • kubatura budynku 390.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 63.09 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 137.230 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 310.148 zł netto

Opis do taniego w budowie domu do 70m2 zabudowy - Tatarak

Tatarak - dom o powierzchni zabudowy do 70m2. Charakterystyczna cechą tego małego, taniego domu jest niewielka powierzchnia użytkowa do 90m2 oraz funkcjonalne wnętrze z trzema sypialniami na poddaszu pod dachem dwuspadowym oraz otwartą częścią dzienną na parterze. Do tego wygodna łazienka, wc z prysznicem, spiżarnia, garderoba i pomieszczenie gospodarcze, a wszystko to zawarte w prostej, taniej bryle budynku o powierzchni zabudowy do 70m2. Symetryczna elewacja wejsciowa z prostopadłą do niej kalenicą dachu nadaje domowi elegancji, a materiały zastosowane w obrębie strefy wejściowej i tarasu (okładzina drewniana oraz różne kolory tynków) dodają budynkowi trójwymiarowości i ładnie uzupełniają jego prostą formę. Pomimo niewielkiej powierzchni salon z jadalnią wydaje sie być przestronny i doświetlony został dużymi oknami. Schody widoczne w strefie dziennej będą ciekawym elementem wnętrza.

Tatarak - modelowy przykład z grupy projekty tanich domów z poddaszem pod dachem dwuspadowym

Gotowy projekt domu jednorodzinnego TATARAK ma wszystkie cechy domów tanich w budowie, a więc rozsądną wielkość do 90m2 powierzchni użytkowej i rozplanowanie pomieszczeń na dwóch kondygnacjach. Poddasze przykryte jest najbardziej ekonomicznym dachem dwupołaciowym i jego niewielka rozpiętość nie wymaga żadnych podpór w postaci słupów w środku. Dzięki temu cała przestrzeń na górze może być zaaranżowana praktycznie w dowolny sposób. TATARAK to też dom bez okien połaciowych na poddaszu - wszystkie otwory okienne są zaprojektowane w ścianach szczytowych. Dla wielu inwestorów ma to duże znaczenie, bo wolimy jednak klasyczne okna z parapetem od dachowych, które są odrobinę droższe i mniejsze.

Technologie podane w projekcie taniego domu do 70m2 Tatarak

Ten mały i tani dom do 70m2 zabudowy można wybudować z pustaków gazobetonowych z dociepleniem, położyć łatwy w montażu strop typu Teriva, a drewnianą wieźbę pokryć praktycznie dowolnym pokryciem dachowym. Elewacje są tynkowane lub wykończone okładziną drewnianą.

Gotowy projekt domu do 70m2 powierzchni zabudowy w wersji z pompą ciepła

Dokumentacja typowa domu TATARAK jest u nas dostępna także w wariancie z powietrzną pompą ciepła, która służy do zasilania ogrzewania podłogowego i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Podczas składania zamówienia należy tylko zaznaczyć czy preferujemy tą opcję, czy mamy przesłać projekt gotowy uwzględniający klasyczne ogrzewanie gazowe i grzejniki. Zawsze otrzymujemy oczywiście też rozrysowaną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła oraz w części elektrycznej panele fotowoltaiczne na dachu. Domek ten na pewno okaże się nie tylko tani w realizacji ale też dzięki energooszczędnie zaprojektowanym instalacjom też korzystny w eksploatacji.

Rzuty do projektu taniego domu do 70m2 powierzchni zabudowy

Tani W Budowie Dom Do 70m2 Powierzchni Zabudowy Tatarak - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.0m2
2. pokój dzienny z kuchnią - 33.7m2
3. spiżarnia - 1.8m2 (2.8m2)
4. garderoba - 2.5m2
5. wc - 3.4m2
6. pom. gospodarcze - 5.1m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Tani W Budowie Dom Do 70m2 Powierzchni Zabudowy Tatarak - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
7. hall - 3.8m2
8. pokój - 7.1m2 (9.8m2)
9. pokój - 8.0m2 (11.0m2)
10. pokój - 10.5m2 (14.3m2)
11. łazienka - 6.3m2 (8.5m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Pati

Czy ktoś już budował ten domek i może podzielić się doświadczeniami i fotami? Proszę o kontakt na maila patrycjagorska@interia.pl

Hanka

Prosty domek, który można samodzielnie wybudować. Dla mnie super!

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola