standard lustro
dostępność - 14 dni

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 130.00m2 + garaż 19.30m2
 • powierzchnia zabudowy 109.60m2
 • minimalne wymiary działki 16.70m x 20.60m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.78m
 • wysokość budynku 8.87m
 • kubatura budynku 739.00 m3
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 237.686 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 537.181 zł netto

Opis taniego nowoczesnego domu Moderno z garażem i z pulpitowym dachem

Gotowy projekt ultranowoczesnego domu MODERNO wyróżnia się doś mocno dzięki prostej bryle przykrytej jednospadowym dachem. Budynek ten będzie można na pewno szybko i tanio wybudować właśnie dzięki niskomplikowanej konstrukcji i doskonałemu stosunkowi metrażu przegród zewnętrznych do ilości powierzchni użytkowej w środku. Domek ma nie tylko nowoczesny wygląd z zewnątrz, gdzie biały tynk jest jedynie poprzecinany wtopionymi w jego powierzchnię przeżłobieniami z systemowych listew, ale także wnętrze przyciąga wzrok na wskroś współczesnym klimatem. Projekt MODERNO to częściowo dwukondygnacyjna, otwarta strefa dzienna z antresolą, sięgająca do góry aż do skosu dachu. Widać ją doskonale na zamieszczonej przez nas wizualizacji pokazującej salon i kuchnię. Program funkcjonalny domu uzupełniają trzy sypialnie na górze z dwoma łazienkami i garaż jednostanowiskowy wbudowany w parterze. Przy wejściu, od frontu mamy zlokalizowany blok gospodarczy, czyli kotłownię i wc. 

Projekty nowoczesnych domów z dachem jednospadowym

Nowoczesny dom jednorodzinny charakteryzuje często specyficzne podejście projektowe polegające na maksymalnym uproszczeniu detali i oszczędna forma. W taką stylistykę doskonale wpisują się projekty domów z dachem pulpitowym, czyli jednospadowym. Co do szczegółów wykończeń, to oczywiście mile widziany jest brak okapów i ściany urozmaicone jedynie przez efektowne otwory okienne, najlepiej wielkoformatowe. Projekt domu MODERNO odpowiada w 100% właśnie tym założeniom, miało być rzeczowo i funkcjonalnie, ale też interesująco. Przy budowie wszystkich z nowoczesnych domów będzie niezmiernie ważna duża dbałość o fachowe wykonanie każdego z detali wykończeń. Jednokolorowe proste ściany zewnętrzne nie wybaczą żadnych nierówności i niedoróbek tynkarskich, a i nawet najmniejsza obróbka blacharska musi zostać wykonana idealnie, by uniknąć późniejszych zacieków.

Tanie domy z dachem jednopołaciowym - zalety poddasza prawie bez skosów

Największym plusem budowy domu z poddaszem użytkowym z jednospadowym dachem jest możliwość zminimalizowania skosów w pomieszczeniach na górnej kondygnacji. Dach pulpitowy to ściana kolankowa tylko z jednej strony i tą sytuację postaraliśmy się wykorzystać w domu MODERNO, gdzie przylegają do niej jedynie łazienki i garderoba, a wszystkie trzy sypialnie na poddaszu są zupełnie pozbawione skosów. Jako podparcie dla konstrukcji dachu posłużyły ściany zewnętrzne oraz jedna podłużna nośna w środku, a więc nie mamy też na poddaszu żadnych elementów typu słupki czy zastrzały. Cała przestrzeń mieszkalna jest od nich wolna i można ją zupełnie elestycznie zagospodarować. 

Gotowy projekt domu Moderno z garażem jednostanowiskowym - technologie i materiały

Ten nowoczesny domek został zaprojektowany w murowanej technologii, ze ścianami z pustaków gazobetonowych, z wylewanym stropem żelbetowym i drewnianą więźbą jednospadową. Na pokrycie dachu idealnie nada się dachówka ceramiczna lub betonowa, najlepiej płaska, prostokątna. Elewacje są ocieplone styropianem i całkowicie otynkowane. Projekt gotowy można u nas nabyć w wersji z pompą ciepła i podłogówką, albo z ogrzewaniem gazowym i grzejnikami płytowymi. Oferujemy go też oczywiście w wariancie podstawowym lub lustrzanym. Zawsze w dokumentacji będzie zawarta też rekuperacja i fotowoltaika na dachu.

Projekt domu nowoczesnego Moderno - rzuty kondygnacji

Tani Dom Nowoczesny Z Dachem Jednospadowym I Z Garażem Moderno - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.8m2
2. hall - 8.8m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 42.8m2
4. wc - 1.6m2
5. pom. gospodarcze - 5.6m2
6. garaż - 19.3m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Tani Dom Nowoczesny Z Dachem Jednospadowym I Z Garażem Moderno - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
7. hall - 10.3m2 
8. pokój - 15.2m2
9. łazienka - 3.1m2  (5.5m2)
10. garderoba - 2.7m2  (5.1m2)
11. pokój - 14.1m2 
12. pokój - 12.2m2 
13. łazienka - 8.8m2  (13.1m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Alexxx_98

Magafajny domek z zewnątrz. Nowoczesny i prosty, ale tani w budowie będzie tylko relatywnie, bo ceny materiałów i wykonawstwa są jakie są, a metraż zacny bo 130m2 i jeszcze garaż.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola