standard lustro
dostępność - 14 dni

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 138.80m2 + garaż 21.70m2
 • powierzchnia zabudowy 137.00m2
 • minimalne wymiary działki 19.40m x 20.40m
 • kąt nachylenia dachu 40°, 2°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.41m
 • kubatura budynku 755.00 m3
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 255.516 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 577.479 zł netto

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem, prosty i tani w realizacji

Wśród naszych wiosennych nowości w tym roku wyróżnia się między innymi gotowy projekt domu SESZELE. Jest on utrzymany w modnej stylistyce nowoczesnego domu o bardzo prostej, a więc i taniej w budowie bryle z dwuspadowym dachem bez okapów. Jesteśmy pewni, że cena postawienia tego domu z poddaszem użytkowym będzie relatywnie niska, bo także cała konstrukcja została maksymalnie uproszczona, a uroku budynkowi dodają jedynie ciekawe otwory okienne, które w przypadku tych balkonowych w strefie dziennej także największe pola mają nieotwierane, co również przełoży się bezpośrednio na korzystnie niską ich wycenę.

Nowoczesne domy z trwałą elewacją z płytek klinkierowych

Przy projektowaniu fasad domu SESZELE zadbaliśmy o to aby dobrać takie materiały elewacyjne i tak rozwiązać wszystkie detale, aby nasz nowoczesny budynek z zewnątrz wyglądał reprezentacyjnie i długo nie wymagał odnawiania. Ściany zewnętrzne są obłożone na większości powierzchni płytkami klinkierowymi, a pola tynkowane są ciemnoszare. Także w kolorze antracytowym dobrana jest dachówka zakładkowa oraz profile okienne. Newralgiczne punkty, jak na przykład pas podrynnowy okładane są ciemną blachą powlekaną, identyczną jak ta na krawędzi zadaszenia nad wejściem.   

Projekty nieskomplikowych domów z poddaszem użytkowym i z garażem

Prosty, nowoczesny dom SESZELE kryje w sobie komfortowe wnętrze rozplanowane na powierzchni prawie 140m2. Przyziemie to przestronna część dzienna z zamykaną przesuwnymi, szerokimi drzwiami kuchnią i niezliczona ilość schowków, garderób i różnego miejsca odkładczego w postaci wnęk na szafy wbudowane. Zgrabnie potraktowany został też garaż, którego bryła jest lekko wysunięta i przykryta płaskim dachem płynnie przechodzącym w zadaszenie nad podestem wejściowym. Na górze mamy do czynienia z poddaszem użytkowym podzielonym na trzy sypialnie i ogromną łazienkę z wanną i prysznicem. Zmieszczą sie w niej także dwie umywalki, wc, a nawet bidet. Jeżeli lubimy porządek w domu, to docenimy także wydzieloną pralnię, w której zniknie cała brudna odzież, zamiast zalegać w pokojach. Przy sypialni rodziców wygospodarowana jest duża garderoba. Nowoczesne domy przemawiać powinny do nas nie tylko współczesną stylistyką, ale muszą zapewnić odpowiedni poziom komfortu właściwy dla naszych czasów. Projekt domu SESZELE z użytkowym poddaszem spełnia na pewno oba te warunki. 

Gotowy projekt prostego domu nowoczesnego Seszele - materiały i technologie

Stan surowy domu SESZELE proponujemy wykonać przy użyciu sprawdzonych technologii i materiałów, a więc typowe  fundamenty w postaci żelbetowych ław, ściany z ciepłych pustaków gazobetonowych i strop gęstożebrowy. Więźba jest też typowa, drewniana z dowolnym pokryciem, dachówkami lub blachą. Do ocieplenia fasad przewidzieliśmy styropian, a w dachu wełnę mineralną. W naszej dokumentacji znajdziemy także nowoczesne instalacje wewnętrzne, do wyboru z pompą ciepła, albo kotłem gazowym oraz wentylację machaniczną z odzyskiem ciepła i panele fotowoltaiczne na połaci południowej. Dostępna jest ona oczywiście w wersji podstawowej oraz lustrzanej, a na etapie adaptacji można jeszcze wprowadzić dowolne zmiany, na które wydajemy bezpłatną zgodę.

Rzuty nowoczesnego domu Seszele

Prosty Dom Nowoczesny Z Poddaszem Użytkowym Seszele - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 5.3m2
2. hall - 13.3m2
3. pokój dzienny z jadalnią - 32.7m2
4. kuchnia - 10.5m2
5. garderoba - 3.1m2
6. łazienka - 3.4m2 
7. spiżarka - 2.5m2
8. pom. gospodarcze - 7.5m2
9. garaż - 21.7m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Prosty Dom Nowoczesny Z Poddaszem Użytkowym Seszele - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
10. hall - 7.1m2
11. pokój - 15.1m2  (18.6m2)
12. pokój - 10.0m2  (14.7m2)
13. pokój - 10.0m2  (14.7m2)
14. łazienka - 8.6m2  (12.6m2)
15. garderoba - 3.7m2  (5.4m2)
16. pralnia - 3.0m2  (4.6m2)
17. schowek - 1.5m2  (2.2m2)
18. schowek - 1.5m2  (2.2m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Klinkier

Taki projekt domu z poddaszem i z klinkierem na elewacjach to moje marzenie, tylko srodek bym bardziej loftowo urządziła, ale i tak ma potencjał!

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola