Naszerojekty domów wolnostojących z garażem dwustanowiskowym polecamy tym z Państwa, którzy chcą mieć dużo miejsca dla swoich samochodów oraz przestrzeń do składowania różnych rzeczy, czy do wykonywania domowych prac, nie tylko hobbistycznych. W przypadku domu wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym warto się zastanowić nad poddaszem użytkowym, które pozwoli na odzyskanie części przestrzeni zagospodarowanej prze garaż. Również w tym przypadku warto zobaczyć projekty domów piętrowych, które też pozwalają na zwiększenie przestrzeni użytkowej.

Dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym oznacza komfort i wygodę.

W dużym garażu łatwiej jest zaparkować auta i jednocześnie samochody są chronione przed słońcem oraz śniegiem. Dbanie o dobry stan techniczny pojazdów staje się znacznie łatwiejsze. Auta są zawsze gotowe do jazdy, nie musimy się martwić wysoką temperaturą czy oblodzonymi szybami.
Wybierając projekt domu wolnostojącego, warto pomyśleć o tych udogodnieniach.

Projekty wolnostojące z garażem dwustanowiskowym i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym.

Nie można zapomnieć o tym, że nasz garaż dwustanowiskowy może pełnić także rolę pomieszczenia gospodarczego. Idealnie się sprawdzi do przechowywania np. sprzętu sportowego czy grilla.
Pomocne okaże się wstawienie np. stalowych regałów magazynowych, a także zamocowanie haków do powieszenia opon, rowerów i innych rzeczy na ścianie. W pomieszczeniu o nieregularnym kształcie możemy w ten sposób zagospodarować wnęki.

Garaż dwustanowiskowy można mieć zarówno w małym i dużym domu.

Należy pamiętać, że pomieszczenie do zaparkowania samochodów możemy mieć zarówno w domach małych do 100m2 jak i w domach dużych powyżej 140m2. Wszystko zależy od naszych potrzeb i tego czego oczekujemy od naszego projektu domu wolnostojącego.
Wśród tysięcy dostępnych na rynku na pewno znajdziemy ten idealny dla nas.
Polecane projekty