Wybór projektu domu wolnostojącego z garażem jednostanowiskowym jest idealny dla osób, które chcą mieć miejsce na samochód w swoim domu. Garaż poza swoim pierwotnym przeznaczeniem, może służyć nam jako pokój hobby, przestrzeń do majsterkowania albo do składowania rzeczy.

Dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym na wąskiej działce.

Przy odpowiednim rozplanowaniu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybudować dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym nawet na wąskiej działce. Dobrym wyborem może być tutaj projekt domu piętrowego, który umożliwi nam uzyskanie dodatkowej przestrzeni, kiedy niezbyt duża, ograniczona przez działkę, przestrzeń parteru zostanie częściowo wykorzystana jako garaż.
Warto również pomyśleć o poddaszu użytkowym, które prostym sposobem również daje nam dodatkową przestrzeń, chociaż nie tak dużą jak w przypadku pełnej kondygnacji.
 

Dom wolnostojący z garażem jednostanowiskowym, jaki wybrać?

Zależnie od naszych upodobań garaż jednostanowiskowym może zostać wkomponowany w bryłę naszego domu wolnostojącego lub stanowić jego wydzieloną optycznie część. Na szerszych działkach można go dostawić z boku, albo wystawić lekko do przodu.
W drugim przypadku łatwiej jest zaaranżować w domu zaciszną strefę przedwejściową.
 

Garaż jednostanowiskowy, czyli duże udogodnienie w naszym domu wolnostojącym.

Projekt z garażem znacznie zwiększy komfort naszego codziennego życia. Po zrobieniu zakupów, od razu możemy je bez problemu przenieść do naszego domu wolnostojącego. W przypadku ulewy ani jedna kropla deszczu nie spadnie nam na głowę.
Warto o tym pomyśleć przy wyborze projektu.
Polecane projekty