Projekty domów wolnostojących z antresolą charakteryzują się niepowtarzalną, zwracającą uwagę przestrzenią w środku. Zastosowanie antresoli w projekcie domu wolnostojącego pozwala uzyskać większą wysokość strefy dziennej otwierającą przed nami dużą ilość możliwych aranżacji. Antresola bardzo dobrze sprawdza się zarówno w nowoczesnych projektach jak i tradycyjnych.

Duże okna świetnie współgrają razem z antresolą.

Warto się zainteresować projektami domów jednorodzinnych z dużymi oknami, kiedy myślimy o posiadaniu antresoli w swoim domu wolnostojącym. Duże przeszklenie na dwóch poziomach kondygnacji daje niesamowity widok z góry.

Antresola jako sposób zwiększenia przestrzeni w małym domu.

Kiedy myślimy o projekcie małego domu, warto się zastanowić, czy nie chcemy w nim antresoli. Pozwoli ona nam zwiększyć optycznie wnętrze i tym samym spowoduje wrażenie większego budynku w środku. Antresola nie musi być duża, wystarczy jak choćby na niewielkiej części zrezygnujemy z fragmentu stropu i otworzymy widok na górę.  Generuje ona może trochę dodatkowych kosztów podczas budowy, jednak przy niewielkich budynkach są one proporcjonalnie niewielkie i ograniczają się w zasadzie tylko do montażu balustrady. Tak małym kosztem możemy osiągnąć niezmiernie ciekawy efekt wizualny.
Polecane projekty