Projekty domów wolnostojących z dużymi oknami idealnie się sprawdzą dla osób chcących mieć dużą ilość światła w domu, a także doskonały widok na otaczającą ich zieleń. Przy odpowiednim zaprojektowaniu, pozwalają na zyskiwanie energii cieplnej od słońca, co ma pozytywny wpływ na wysokość rachunku za ogrzewanie. Duże okna pasują świetnie do projektów domów nowoczesnych, ale odnajdą się również w odpowiednim projekcie domu tradycyjnego.

Dwukondygnacyjne wnętrze w połączeniu z dużymi oknami to efektowny widok również z górnej kondygnacji.

Decydując się na projekt domu wolnostojącego z dużymi oknami, warto się zastanowić nad posiadaniem antresoli we własnym domu. Widok z górnego hallu przy dużym przeszkleniu, jest bardzo efektowny. Dom z takim rozwiązaniem potrafi zrobić duże wrażenie.

Duże okna czyli świetny sposób na kontakt z naturą.

Duże okna w naszym domu wolnostojącym sprawiają, że przestrzeń wokół nas staje się większa. Granica pomiędzy domem a ogrodem, przestaje być tak mocno odczuwalna. Jeśli lubimy spędzać czas na ogrodzie, warto rozpatrzyć wybudowanie odpowiedniej wielkości tarasu, który bardzo dobrze będzie się prezentował z dużymi oknami.

Polecane projekty