To najczęściej wybierane projekty przez inwestorów. Najwięcej buduje się właśnie domów wolnostojących średnich, o powierzchni użytkowej od 100m2 do 140m2. Ilość przestrzeni w nich z pewnością jest zadowalająca nawet dla kilkuosobowej rodziny, a jednocześnie koszt budowy wcale nie musi być duży. Bardzo częstym rozwiązaniem w domach wolnostojących o średniej powierzchni jest zastosowanie w nich poddasza użytkowego, co pozwala na oddzielenie sypialni od głośnej strefy dziennej.

Wiele możliwości przy budowie domu wolnostojącego 100-140m2.

Decydując się na dom wolnostojący 100-140m2, warto rozważyć różne opcje przy wyborze jego projektu. Można wybrać projekt bez garażu albo z garażem dwustanowiskowym. Rozplanowany na jednym lub dwóch poziomach, o prostokątnych rzutach lub np. na planie litery L.
Ilość możliwości jest prawie nieograniczona, a dokonanie odpowiedniego wyboru zapewni wygodę naszego życia w swoim nowym domu wolnostojącym.

Idealna ilość miejsca w średnim domu wolnostojącym 100-140m2.

Nie bez powodu projekty domów wolnostojących średnich 100-140m2 są jednymi z najczęściej wybieranych. Gwarantują one optymalną ilość przestrzeni do życia. Nie będzie w nich takich pomieszczeń, których nie będziemy w stanie zagospodarować.
Rodziny z dziećmi docenią wnętrza podzielone na maksymalną ilość pomieszczeń, a wielbiciele otwartego planu wybiorą zapewne projekty z pokojami dziennymi połączonymi z kuchnią i jadalnią.

Średni dom wolnostojący 100-140m2 świetnie się sprawdzi jako dom rodzinny.

Osoby które szukają wygodnego projektu domu jednorodzinnego, w którym znajdą się osobne pokoje dla dzieci i dorosłych domowników, powinny się zainteresować projektami domów wolnostojących 100-140m2.
We wnętrzu takiego domu wolnostojącego można wygospodarować nawet 5 pokoi, oprócz dziennego. Jednocześnie koszt budynku o rozsądnej wielkości nie będzie zbyt wysoki.
Polecane projekty