Projekty małych domów nowoczesnych o powierzchni użytkowej do 100m2. Nowoczesne małe domy parterowe oraz z poddaszem, zaprojektowane z wnętrzem oferującym nawet 4 sypialnie oraz część dzienną z wydzieloną strefą wypoczynkową i jadalnianą.

Projekty małych nowoczesnych domów parterowych

W grupie małych, nowoczesnych domów parterowych mamy do zaoferowania kilka ciekawych i popularnych projektów. Nasi klienci docenili wśród nich m.inn. takie domki jak ISKRA, KOZŁÓWKA i ALVIN, a mamy nadzieję że wkrótce do tych faworytów dołączyć może też SMAKOŁYK - nasz najnowszy projekt nowoczesnego, małego domku z zadaszonym tarasem. Za ich sukcesem stoi nie tylko nowoczesny wygląd zewnętrzny podobający się większości z inwestorów, ale także bezbłędnie rozplanowane wnętrze z maksymalną liczbą pokoi oraz niskie koszty budowy typowe dla projektów małych domów o maksymalnie uproszczonej konstrukcji.

Nowoczesne małe domy o zwartych, ekonomicznych bryłach

Stylistyka nowoczesnego domu jednorodzinnego sprawdza się idealnie w przypadku małych, tanich i prostych domów. Nieskomplikowane dachy bez okapów, głównie dwupołaciowe są najczęstszym kształtem przekrycia stosowanego w małych nowoczesnych domkach i mają praktycznie same zalety. Za niewielką cenę otrzymujemy albo ustawne poddasze o największej możliwej powierzchni użytkowej, albo najtańszą i najszybszą w montażu więźbę w nowoczesnych parterówkach. W połączeniu z kompaktową sylwetką i prostokątnym obrysem domu otrzymujemy budynek, który mimo że mały i bez udziwnień, to na pewno będzie doskonale, bo współcześnie się prezentować.

Polecane projekty