Wszystkie projekty naszych bliźniaków na jednej stronie. Projekty domów bliźniaczych z garażem jednostanowiskowym i bez garażu, tradycyjne i nowoczesne, w wielu wariantach funkcjonalnych. Tanio wybudowany elegancki bliźniak o prostej, przemyślanej konstrukcji będzie gwarancją powodzenia dla dewelopera lub inwestora prywatnego. Do zakupionych gotowych projektów domów w zabudowie bliźniaczej bezpłatnie udostępniamy ich wizualizacje w wysokiej rozdzielczości - do opcjonalnego wykorzystania w materiałach reklamowych. Znalezienie atrakcyjnego dla przyszłego nabywcy projektu segmentu bliźnaczego jest kluczową kwestią, a nasze propozycje spełniają ten warunek. Zostały z sukcesem zrealizowane w niezliczonych lokalizacjach.

Projekty bliźniaków nowoczesnych i tanich

Tymi kryteriami wyboru projektu bliźniaczego kieruje się większość przyszłych inwestorów i takie też są nasze propozycje. Dodać można, że według tych projektów są wybudowane nowoczesne domy w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju. Posiadamy projekty bliźniaczych tanich domów na wąskie działki, czasami ekstremalnie, o szerokości frontu nie przekraczającej 12 lub 13m. Zawsze pozostaje jeszcze możliwość wprowadzenia dodatkowych zmian na etapie adaptacji, na przykład usunięcia okien w ścianie bocznej, co pozwoli na przybliżenie się do granicy działki o kolejny metr.

Projekty domów bliźniaczych połączonych garażami

Jeżeli planujemy budowę bliźniaka, to największą możliwość oddzielenia akustycznego obu segmentów zapewniają projekty, które mają w parterze garaż zlokalizowany właśnie na styku obu domów. Jeżeli jest on zintegrowany w parterze, to tylko pokoje na poddaszu będą się stykać z sąsiadem. Oczywiście sama ściana między lokalami powinna być odpowiednią barierą akustyczną i w naszych projektach taka właśnie jest, warstwowa. W projektach z garażem wyodrębniona jego bryła nie tylko skutecznie oddziela wszystkie pomieszczenia obu domów, ale przy tym także tarasy ogrodowe będą od siebie bardziej oddalone, a więc i grill sąsiada nie będzie też dymił bezpośrednio pod naszymi oknami. Może i mała to rzecz, ale na pewno będzie później bardzo cieszyć ;-)

Małe domy do 100m2 w zabudowie bliźniaczej

Najpopularniejsze gotowe projekty domów bliźniaczych to te o powierzchni użytkowej do 100m2. Domki FORTEL 2 i ALVIN 2 są modelowymi ich przykładami. Oba mają na poddaszu po trzy sypialnie i dużą łazienkę, a główna różnica to garaż wbudowany na parterze w przypadku tego drugiego segmentu bliźniaczego. Tendencja budowy coraz mniejszych domów jednorodzinnych się ciągle utrzymuje, więc i projekty małych bliźniaków wpisują się doskonale w ten trend.

Projekty bliźniaków dwulokalowych

Specjalnie dla inwestorów planujących zabudowę na działkach objętych planem nie dopuszczającym budynków bliźniaczych, przygotowaliśmy warianty naszych najpopularniejszych projektów w wersji tak zwanych bliźniaków dwulokalowych, a będących złożeniem na jednej dokumentacji dwóch segmentów. Wyglądają one jak klasyczne 2 projekty segmentów bliźniaczych, ale w świetle przepisów jest to po prostu dom dwumieszkaniowy. Dostępne w tej formie od ręki są na przykład domy: Aviator 4 i Pionier 3.

Tanie domy bliźniacze bez garażu

Nie tylko nowobudowane domy w zabudowie bliźniaczej są coraz mniejsze, ale także coraz więcej inwestorów rezygnuje z garażu. Koszt metra kwadratowego w budynku jest obecnie tak wysoki, że po przemnożeniu go przez powierzchnię koło 20m2 niezbędną do zaparkowania w cieple auta otrzymujemy kwotę równą cenie kilkuletniego samochodu średniej klasy. Decydując się więc na projekt bliźniaka bez garażu możemy mieć w zamian dodatkowy pokój na parterze, albo taniej poprowadzić całą inwestycję przy tej samej przestrzeni mieszkalnej.

Projekt nowoczesnego bliźniaka z poddaszem z dachem dwuspadowym - najczęściej wybierany

Dach dwupołaciowy jest tak naprawdę najbardziej logicznym wyborem, jeżeli nasz segment bliźniaczy ma mieć jak największą powierzchnię na poddaszu, a nie mamy możliwości wykonania drugiej pełnej kondygnacji przykrytej dachem płaskim. Dla oszczędnych inwestorów przygotowaliśmy projekty nowoczesnych domów bliźniaczych bez żadnych lukarn dachowych, a więc z najtańszą z możliwych więźbą. Dużą popularność zyskały też projekty bliźniaków AVIATOR 3 i 4, w których w dwuspadowym dachu bez okapów mamy dwie nowoczesne lukarny z prawie poziomym przekryciem. Trochę bardzie kosztowny jest to wariant, za to zwiększa się powierzchnia użytkowa pomieszczeń na górze domu.   

Dom bliźniak z osobnymi mieszkaniami na parterze i na poddaszu

Osobną grupą projektów domów bliźniaczych są te dwumieszkaniowe, w których w każdym segmencie mamy wydzielony jeden lokal w przyziemiu i jeden na górze. Aby w takim bliźniaku oddzielić użytkowo w 100% oba mieszkania, to tak jak w FORUM 1 oraz w MIESZKO 1 i 2, do każdego z nich prowadzi osobne wejście, a więc żadne pomieszczenie, nawet wiatrołap nie jest wspólny. Projekty tych segmentów dwurodzinnych bliźniaków są tym bardziej atrakcyjne, że każde z mieszkań ma około 60m2 i jest modelowo rozplanowane, jako rozkładowe trzypokojowe.

Gotowe projekty domów bliźniaczych z wizualizacjami w dużej rozdzielczości

Specjalnie dla deweloperów przygotowaliśmy wizualizacje w większej rozdzielczości do wszystkich naszych domów w zabudowie bliźniaczej. Są darmowe i można je użyć do stworzenia folderu reklamującego inwestycję, umieścić na swojej stronie internetowej lub na banerze. Przy jednoczesnym zakupie u nas już kilku egzemplarzy tego samego lub różnych projektów udzielamy także atrakcyjnych zniżek. Zawsze warto się więc z nami skontaktować, by otrzymać najlepszą aktualną ofertę.