Nowe projekty domów Studia Krajobrazy. Praktycznie w każdym miesiącu publikujemy propozycje nowych projektów domów. Nasze nowości mają odrobinę dłuższy czas realizacji, ale w niektórych przypadkach może się on wynieść maksymalnie do dwóch tychodni. Prosimy o kontakt, by na bieżąco uzyskać aktualną informację o dostępności poszczególnych projektów. Wybór projektu domu, będącego jednym z najnowszych naszych propozycji, to też szansa na budowę domu, który będzie przez pewien czas bardziej niepowtarzalny, niż w przypadku zakupu dokumentacji, która posłużyła być może już do uzyskania pozwolenia na budowę nawet w setkach lokalizacji. Projekty nowych domów studia Krajobrazy przygotowywane są w różnych stylach. Polecamy zarówno nasze nowoczesne, jak i tradycyjne nowości.

Nowości 2023 - projekty domów do 70m2 i nie tylko

Wśród najnowszych propozycji pracowni Studiokrajobrazy zwracają uwagę miedzy innymi małe domki o powierzchni użytkowej, albo zabudowy do 70m2. Godne polecenia są na pewno niezwykle funkcjonalne nowe projekty małych parterowych domków z dwoma sypialniami oraz salonem połączonym z kuchnią, których obrys zewnętrzny wynosi właśnie niecałe siedemdziesiąt metrów kwadratowych. Obok tych niezwykle tanich i uroczych 'maluchów' mamy także większe propozycje, w tym bardzo modne ostatnio nowoczesne domy w stylu stodoły. Nowe projekty, które miały premierę w bieżącym roku, to też duże domy z poddaszem, a więc przekrój przez wszystkie nowości jest dość szeroki.

Nowe projekty domów studia Krajobrazy - jeszcze bardziej ekonomiczne i energooszczędne

Wszystkie nasze nowości projektowe cechują się podwyższonymi parametrami izolacyjności przegród zewnętrznych, a także zawartą w części elektrycznej dokumentacji instalacją fotowoltaiczną z panelami zamocowanymi na południowej połaci dachowej. Jeżeli nie planujemy przyłacza gazowego, to każdy nowy projekt domu z naszego katalogu można też zamówić z opcjonalnym Zielonym Pakietem, czyli pompą ciepła powietrze woda. W takiej dokumentacji gotowej domu zawarte są oba rozwiązania - zarówno piec c.o. jak i pompa, a na etapie adaptacji możemy jeszcze wybrać ten wariant, który nam będzie bardziej odpowiadać.