Wybraliśmy projekty domów wolnostojących mieszczące się na wąską działce z myślą o tych z Państwa, którzy są w posiadaniu lub planują zakup właśnie wąskiej działki. Odpowiednio zaprojektowany dom wolnostojący idealnie odnajdzie się na takiej działce, nie musi być kompromisem i może w pełni usatysfakcjonować wszystkich jego mieszkańców.

Poddasze użytkowe w domu wolnostojącym na wąskiej działce, zwiększa przestrzeń i komfort życia.

Warto przyjrzeć się projektom domów z poddaszem użytkowym, kiedy jesteśmy w posiadaniu wąskiej działki. Dzięki nim zyskujemy dodatkową przestrzeń, której może nie być zbyt wiele ze względu na ograniczenie wynikające z wąskiej działki. Najczęściej budynek będzie ustawiony szczytem do frontu, w którym należy zadbać o odpowiednie, duże okna. Jest to tym ważniejsze, że w niektórych przypadkach, na tych najwęższych działkach nie będzie możliwe umiejscowienie okien na jednej ze ścian bocznych domu.

Domy wolnostojące na wąskiej działce są wyjątkowe ze względu na normy, które trzeba spełnić.

Domy na wąskich działkach podlegają specjalnym wymaganiom. Ze względu na to są nieco dłuższe i węższe, jednak w żaden sposób nie zmniejsza to komfortu. Wręcz przeciwnie domy na wąskich działkach z powodu trochę innego wyglądu, mają swój urok i są wyjątkowe.

Nie trzeba tworzyć indywidualnego projektu domu wolnostojącego pod wąską działkę.

Gotowe projekty domów wolnostojących pod wąską działkę są specjalnie do nich przystosowane. Gwarantują komfort życia i nie ma potrzeby tworzenia projektu pod konkretną wąską działkę.
Polecane projekty