Do wielu naszych projektów domów parterowych oferujemy możliwość bezpłatnego zapoznania się z kosztorysem stanu surowego zamkniętego, albo z szacunkowym kosztem budowy do stanu deweloperskiego. Parterowe projekty z wyceną kosztorysową pozwalają na wyszukanie tych najbardziej ekonomicznych i mieszczących się w budżecie inwestora.

Parterowe domy z dachem dwuspadowym z kosztorysem

Kosztorys budowy dla parterowego domu z dachem dwuspadowym będzie na pewno opiewać na niższą kwotę i widać to chociażby na naszych plikach z wyceną stanu surowego. Prosty dach to minimalna ilość drewna na dwuspadową więźbę oraz kosztownych obróbek krawędziowych. Każdy kosz, narożnik, metr okapu czy kalenicy kosztuje zwykle więcej niż metr kwadratowy pokrycia i warto jest mieć tego świadomość już na etapie wyboru projektu. Osoby, które zakupią u nas gotową dokumentację domu parterowego, do ktrego dysponujemy kosztorysem, otrzymać mogą także bezpłatnie przedmiar robót pomocny przy rozmowach z potencjalnymi wykonawcami.

Projekty z kosztorysem małych i tanich domów parterowych

Domy parterowe o małej powierzchni nie przekraczającej 90 lub 100m2, można naprawdę krzystnie wybudować przy założeniu, że ich rzut i konstrukcja bez masywnego stropu będzie maksymalnie uproszczona. Wyceny stanu surowego, czyli około 50% całości inwestycji dla tych najtańszych zaczynają się od niecałych 100 tys. zł netto. Dzięki łatwemu porównaniu ze sobą poszczególnych projektów parterówek z kosztorysem, szybciej znajdziemy odpowiednią propozycję dla siebie, także pod względem finansowym.

Polecane projekty