Wysortowaliśmy tutaj być może najpopularniejszyczą rodzinę projektów gotowych Studia Krajobrazy - domy parterowe bez garażu. Prezentujemy ponad trzydzieści, zróżnicowanych wielkościowo i stylistycznie projektów domów parterowych, wszystkie ekonomicznie zaprojektowane i łatwe do zrealizowania przy użyciu popularnych i ekologicznych materiałów.

Projekty domów parterowych bez garażu do 120m2

Projekty średniej wielkości parterówek do 120m2 oferują co najmniej trzy sypialnie, są tanie w budowie i znajdują najwięcej wielbicieli wśród osób poszukujących wygodnego i ekonomicznego w utrzymaniu domu bez garażu. Przykład: projekt AWANS z dachem dwuspadowym.

Domy parterowe bez garażu, 4 pokoje plus salon

Z takim programem funkcjonalnym znajdziemy wnętrze w domu NINO 2, DANTA 2, VELVET 2 i AVATAR 2, projektach parterówki bez garażu w stylu nowoczesnej stodoły. 4 pokoje mają w nich powierzchnię w przedziale od 10 do 15m2. Największy z nich nadaje się idealnie na sypialnię rodziców, szczególnie że zaprojektowaliśmy go razem z osobną łazienką i garderobą. Tradycyjną parterówką z 4 sypialniami jest także FIGARO, domek warty na pewno obejrzenia.

Projekty parterowych domów bez garażu, ale z kotłownią lub dużym pomieszczeniem gospodarczym

W domu parterowym bez garażu, koniecznością jest posiadanie innego pomieszczenia, w którym będzie można przechowywać sprzęt ogrodniczy, rowery, narzędzia i inne rzeczy niepotrzebne na codzień, ale niezbędne w każdym domu jednorodzinnym. Dlatego wszystkie nasze projekty oprócz tych najmniejszych, przewidzieliśmy z dość dużą kotłownią, a niektóre nawet z dodatkowym, osobnym pomieszczeniem gospodarczym. Posiadamy też w ofercie projekty domów parterowych z kotłownią, w której w prosty sposób można dołożyć drugie drzwi zewnętrzne. Dzięki rozwiązaniu z osobnym wejściem od zewnątrz unikniemy wnoszenia brudnych rzeczy przez wiatrołap i wnętrze domu. Tak jest od razu zaprojektowany np. nasz domek CYPR.

Polecane projekty