Wszystkie nasze propozycje wolnostojących domów jednorodzinnych, projekty różnej wielkości i zróżnicowane stylistycznie. Budowa domu wolnostojącego jest gwarancją mieszkania w pełni samodzielnym budynku jednorodzinnym, bez styku z jakąkolwiek sąsiednią zabudową.

Domy jednorodzinne z sypialnią z osobną łazienką i praktyczną garderobą

Sypialnia rodziców, zwana z angielska 'master bedroom' nie odróżniałaby się niczym szczególnym od innych pokoi, gdyby była tylko większa, a nie oferowała dodatkowych udogodnień. Dlatego w projekcie domu FLAMENCO z największej sypialni mamy bezpośrednie drzwi zarówno do prywatnej łazienki, jak i drugie, prowadzące do garderoby. Zestawienie idealne: sypialnia z garderobą jest marzeniem nie tylko większości pań, ale także i głowom rodziny przyda się zapewne wydzielone zamknięte pomieszczenie z wieszakami na ubrania, szfladami i półkami. Pokój połączomy z łazienką, z której nie będą korzystać dzieci i goście to także doskonałe rozwiązanie, zapewniające nam maksimum prywatności. W projekcie domu AROMA 2 garderobę dla rodziców ulokowaliśmy w przestrzeni nad garażem - ma dodatkowy plus w postaci okna połaciowego wprowadzającego światło naturalne.

Projekty domów wolnostojących w stylu angielskim

Mysląc o angielskich domach mamy przed oczami przede wszystkim klasyczne budynki, budowane w czasach wiktoriańskich, albo nawiązujące do takiej architektury. Przywiązanie Brytyjczyków do tradycyjnego budowania jest ogromne, chociaż też powstają tam bardzo śmiałe, nowoczesne domy, jednak o wiele rzadziej. Styl angielski to użycie na elewacjach kamienia lub cegły, czasem nawet widocznej konstrukcji drewnianej z wypełnieniem, a w środku podział na dużą ilość pomieszczeń mieszkalnych i zdecydowanie większą ilość łazienek, niż w standardzie do którego my jesteśmy przyzwyczajeni. O ile angielski podział funkcjonalny w środku nie odpowiadałby na pewno większości z naszych inwestorów, to już taka stylizacja domu z zewnątrz jest bardziej atrakcyjna i znajduje swoich wielbicieli. W szeroko pojętym stylu angielskim są przygotowane np. projekty ADORATOR i CASABLANCA.

Polecane projekty