standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 75.20m2
 • powierzchnia zabudowy 98.10m2
 • minimalne wymiary działki 17.60m x 18.20m
 • kąt nachylenia dachu 35°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 6.87m
 • kubatura budynku 410.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 64.96 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 119.718 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 270.570 zł netto
 • pobierz ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Opis małego, parterowego domu z dwoma sypialniami – Kamyczek

Kamyczek to nieduży dom parterowy z kopertowym dachem. Na prostych elewacjach wejście w niewielkiej wnęce podkreślono pilastrami z klinkierowymi płytkami. Podział pomieszczeń wewnątrz jest bardzo praktyczny. W salonie sąsiadującym z zamkniętą kuchnią zaproponowano miejsce na schody w przypadku adaptacji poddasza. Dwie sypialnie i spora łazienka, w której przewidziano również kocioł gazowy uzupełniają program funkcjonalny.

Projekt małego domku do 80m2 z symetrycznym dachem czterospadowym

Projekt parterowego domu Kamyczek ukrywa w sobie pewiem bonus. Nad parterem zaprojektowaliśmy bowiem tani strop drewniany, do którego mocujemy od dołu sufit z płyt gipsowo-kartonowych, a gdy będzie taka konieczność, to łatwo możemy zaadaptować później dwudziestometrowe poddasze na cele mieszkalne. Domek przykryty jest prostym dachem czterospadowym, a więc na pewno przyspieszymy budowę zlecając ustawienie więźby i montaż belek stropowych jednemu cieśli. Minimalizując ilość elementów żelbetowych w Kamyczku zmniejszają się koszty jego postawienia i skracamy czas jego realizacji.

Dom jednorodzinny parterowy Kamyczek – technologia

W tym prostym projekcie zaproponowano standardową technologię budowy, a więc ściany z betonu komórkowego z warstwą ocieplenia. Czterospadowy dach ma drewnianą więźbę, strop jest z drewnianych belek, co umożliwia ewentualne zagospodarowanie strychu. Klasyczny wygląd oraz proste rozwiązania powinny zachęcić do wyboru tego projektu osoby poszukujące taniego, małego domu parterowego. Dokumentacja dostępna jest również w odbiciu lustrzanym. Mamy też przygotowaną i dostępną od ręki wersję dokumentacji z pompą ciepła i podłogówką.

Parterowy dom z zamkniętą kuchnią Kamyczek – rozplanowanie pomieszczeń

Projekt Parterowego Domku Z Dwoma Sypialniami I Zamkniętą Kuchnią Kamyczek - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 2.8m2
2. hall - 6.8m2
3. kuchnia - 12.9m2
4. pokój dzienny - 20.3m2
5. pokój - 15.1m2
6. pokój - 11.3m2
7. łazienka - 6.0m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Studio Krajobrazy

Pani Kamilo, jest możliwość zaadaptowania poddasza w tym przypadku. Można w ten sposób uzyskać ok. 20m2 dodatkowej powierzchni użytkowej.

Kamyczek

Kamyczek wizualnie bardzo nam się spodobał. Ma prostą bryłę bez żadnych udziwnień. Jednak nie ukrywam, że jest on za mały dla naszej 4-osobowej rodziny. Stąd moje pytanie: czy jest możliwość, aby poddasze tego projektu było użytkowe? Pozdrawiam Kamila

Kamyczek - nasz mały domek

Projekt domu Kamyczek pozwolił spełnić nam nasze marzenia. Przy niewielkiej powierzchni mamy wszystkie potrzebne nam pomieszczenia. Chcemy tylko zlikwidować kominek w salonie, a ogrzewanie będziemy mieć takie jak założono w projekcie - czyli gazowe. Teraz tylko czekamy aż będziemy mogli zamieszkać w naszym Kamyczku. Małgosia i Sławek

Opinia eksperta lub współpracownika

Bardzo popularny mały domek. Idealne połączenie niskich kosztów budowy i funkcjonalnego wnętrza - Jakub.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola