standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 131.20m2 + garaż 19.00m2
 • powierzchnia zabudowy 123.00m2
 • minimalne wymiary działki 19.30m x 20.30m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.13m
 • kubatura budynku 661.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 66.52 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 239.118 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 540.420 zł netto

Dom Pionier z wizualizacją wnętrza - opis do projektu

Do projektu nowoczesnego domu Pionier z garażem nieprzypadkowo zamieściliśmy wizualizację wnętrza. Budynek o tak charakterystycznym współczesnym wyglądzie z zewnątrz powinien też w środku być w podobnym stylu urządzony. Fragmenty ścian w połączonym z otwartą kuchnią salonie zostały pomalowane na te same żywe, mondrianowskie kolory jak widoczne na elewacjach, a meble to kubistyczne klasyki, które wspólgrają idealnie z pozostałą aranżacją wnętrza. Sam schemat funkcjonalny domu jest dość popularny i składają się na niego trzy sypialnie na poddaszu i dodatkowy pokój przy wejściu. Garaż jednostanowiskowy znalazł się w bryle dostawionej z boku i lekko wysunietej do przodu, by stworzyć zaciszną strefę przedwejściową.

Projekt domu nowoczesnego z kubistycznymi elewacjami

Gotowy projekt domu wolnostojącego Pionier ma bardzo rzucające się w oczy fasady wynikające z zestawienia bardzo prostych brył składających się na sylwetkę domu z kontrastowymi, podstawowymi kolorami tynków. Wrażenie przyjemnej dla oka pudełkowatości potęguje brak okapów na szczytach w dwuspadowym dachu oraz czerwone opaski wokół okien balkonowych na poddaszu. Nawet garaż ma formę uroczego pudełeczka dostawionego do narożnika bryły głównej. Projekty nowoczesnych domów o takiej rzeczowej i nieskomplikowanej stylistyce są też tanie w realizacji. We wspólczesnym domu jednorodzinnym ozdobą może być z powodzeniem sama prosta, ale ciekawa jednocześnie forma, a także uwypuklenie elementów, które i tak są niezbędne, jak chociażby okien lub detali wykończeń. Taka idea przyświecała nam właśnie przy projektowaniu domu Pionier z garażem.

Pionier - nowoczesny dom z garażem jednostanowiskowym z płaskim dachem

Pokazany tu budynek to jeden kilku naszych bliźniaczych propozycji. Przygotowaliśmy go jako wariant nowoczesnego domu z garażem jednostanowiskowym, a także bez niego, oraz jako segmenty bliżniaków stykających się garażami. O ile część mieszkalna jest przykryta dwuspadowym dachem stromym, to na garażu mamy do czynienia z dachem płaskim, który może być wykończony na wiele sposobów. Zewnętrzną warstwę hydroizolacji można zamocować mechanicznie do stropu, obciążyć kamyczkami tworząc dach balastowy żwirowy, całość wykonać jako dach zielony, albo też w formie tarasu z płyt kamiennych lub betonowych. Zwłaszcza ten ostatni pomysł może być pomocny, jeżeli plan miejscowy nie dopuszcza dachów płaskich nawet na części budynku. Na etapie adaptacji robimy na garażu taras, doprojektowujemy wyjście na niego z sypialni frontowej i mamy finalnie projekt domu, który na pewno spełni wszystkie wymagania.

Konstrukcja i materiały w projekcie nowoczesnego domu Pionier z wnętrzami

Ściany zaprojektowaliśmy z gazobetonu, strop jest zaproponowany typu Teriva, a więźba dwuspadowa jest drewniana i pokryta dachówką ceramiczną. Wszystkie materiały można dowolnie zmieniać, podobnie jak sam projekt, na etapie adaptacji.

Rzut parteru i poddasza domu nowoczesnego Pionier

Projekt Nowoczesnego Domu Z Atrakcyjnymi Wnętrzami Pionier - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.0m2
2. hall - 5.9m2
3. pokój dzienny z jadalnią - 37.7m2
4. kuchnia - 9.8m2
5. pokój - 10.3m2
6. wc - 1.1m2
7. pom. gospodarcze - 5.3m2
8. pom. gospodarcze - 4.0m2
9. garaż - 19.0m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Projekt Nowoczesnego Domu Z Atrakcyjnymi Wnętrzami Pionier - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
10. hall - 4.8m2
11. pokój - 12.3m2  (15.6m2)
12. pokój - 12.8m2  (17.0m2)
13. pokój - 11.3m2  (15.4m2)
14. łazienka - 7.5m2  (10.1m2)
15. garderoba - 4.2m(6.7m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Pionier

Pionier urzekł nasz swoim ciekawym, nowoczesnym wyglądem i do tego układ pomieszczeń jest bardzo komfortowy.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola