standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 138.80m2 + garaż 33.20m2
 • powierzchnia zabudowy 211.90m2
 • minimalne wymiary działki 23.70m x 24.40m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 893.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 65.52 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 273.824 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 618.856 zł netto

Najtańszy dom parterowy Tartufo z garażem na dwa auta - opis

Jeżeli szukamy projektu domu parterowego, który będziemy mogli najtaniej wybudować, to właśnie takie projekty jak Tartufo spełnią nasze wymagania. Ma on prostą konstrukcję bez stropu i przykryty jest dwupołaciowym, najłatwiejszym w montażu dachem. W jego nowoczesnej bryle z wystawionym lekko do przodu garażem dwustanowiskowym nie ma żadnych elementów, które mogłyby skomplikować budowę. Za eleganckimi elewacjami pokrytymi białym i szarym tynkiem mamy do dyspozycji funkcjonalną strefę dzienną z kuchnią z wyspą oraz aż cztery sypialnie i dwie łazienki. Projekt przewiduje też dużo miejsca na szafy, także wbudowanie. Strefa przedwejściowa osłonięta jest z jednej strony garażem na dwa auta, przykrytym także dwuspadowym dachem, tak jak to ma miejsce w przypadku głównej części domu.

Projekt taniego domu Tartufo z dużym garażem - materiały

Stan surowy domu Tartufo z dwustanowiskowym garażem można tanio wybudować z bloczków gazobetonowych i docieplić je styropianem. Bezpośrednio na wieńcu obwodowym opierają się poprzez murłatę wszystkie krokwie, a sufit został zaprojektowany z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu. Na nim leży też ocieplenie z wełny mineralnej. Dach ma odpowiednią nośność pod każdy rodzaj pokrycia, od blachy po dachówkę ceramiczną. Projekt gotowy domu Tartufo zawiera wszystkie instalcje wewnętrzne i jest dostępny także w wersji lustrzanej.

Rzut taniego w budowie domu z garażem dwustanowiskowym Tartufo

Projekt Najtańszego Domu Parterowego Z Garażem Dwustanowiskowym Tartufo - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.9m2
2. hall - 13.9m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 50.3m2
4. pokój - 10.1m2
5. pokój - 14.5m2
6. pokój - 10.5m2
7. pokój - 11.3m2
8. spiżarnia - 3.1m2
9. łazienka - 6.6m2
10. łazienka - 3.6m2
11. garderoba - 3.6m2
12. pom. gospodarcze - 6.4m2
13. garaż - 33.2m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Odpowiedź autora projektu

Tak, możliwa jest zamiana pomieszczeń miejscami, taką rotację można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiamy, Studio Krajobrazy.

połączenie garderoby z łazienką (10,11)

Dzień dobry, czy można zamienić miejscami łazienke 10 z garderobą 11, tak żeby stworzyć dwie łązienki dostępne z hall'u (9 oraz 10)?

garderoba

Zmieniłabym ściankę działową pomiędzy dwoma ostatnimi sypialniami, tak żeby przy siódemce mieć większą garderobę, ale poza tym cały rozkład domku naprawdę fajny.

Odpowiedź autora projektu

Panele fotowoltaiczne można efektywnie zamontować na dachach o spadku już od 25 stopni (taki jest w projekcie Tartufo). Można rozważyć też zastosowanie dodatkowej konstrukcji wsporczej, która lekko uniesie panele, co jeszcze poprawi ich skuteczność. Jeżeli domek będzie ustawiony połacią na południe, to nie ma żadnych przeciwskazań co do ich montażu. Na tylnej połaci dachu zmieści się instalacja o mocy przekraczającej 10kWp, a więc miejsca jest dosyć. Pozdrawiamy: Studio Krajobrazy.

panele na dachu

Witam, czy dach w Tartufo nadaje się pod montaż paneli fotowoltaicznych? Adam

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola