standard lustro
dostępność - 14 dni

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 144.30m2
 • powierzchnia zabudowy 103.70m2
 • minimalne wymiary działki 17.60m x 18.80m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.41m
 • kubatura budynku 640.00 m3
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 229.726 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 519.191 zł netto

Projekty dużych domów bez garażu - nasza nowość Baleary

Posiadamy w naszej ofercie domy z poddaszem o powierzchni użytkowej powyżej 140m2, które różnią się między sobą szczegółami w wystroju elewacji oraz w aranżacji wnętrza. Jeżeli zainteresował Państwa projekt domu BALEARY, ale nie do końca spełnia wszystkie wymagania, to można przejrzeć jeszcze pozostałe projekty dużych domów bez garażu, jak na przykład nowoczesny dom z dachem  dwuspadowym JOKER 2, dom z poddaszem WICHER 2, albo chociażby popularny AVIATOR, w którym nad wejściem oraz od strony ogrodu mamy prawie identyczne prostokątne lukarny. Wszystkie te domy mają na górze trzy sypialnie oraz dodatkowy pokój na parterze, ale zarówno fasady, jak i rozmiary samej bryły domu bez garażu są odrobinę różne. Inaczej w szczegółach są też rozplanowane w środku, a dotyczy to między innymi lokalizacji klatki schodowej oraz rozmieszczenia i ilości pomieszczeń dodatkowych.

Gotowy projekt nowoczesnego domu Baleary bez garażu - opis

Projekt domu BALEARY zwraca uwagę swą nowoczesną stylistyką z zewnątrz, gdzie wszystkie elementy, w tym lukarny otrzymały baredzo współczesną formę, a w całej kolorystyce dominują różne odcienie szarości. Zaproponowalśmy też bardziej szlachetnie materiały wykończeniowe na newralgicznych fragmentach fasad. Ściana wokół wejścia i pod oknami od strony ogrodu jest obłożona jasnymi płytkami klinkierowymi, a pas pod okapem oraz lukarnę zdobi pobejcowane na ciemnoszaro drewno.

Dzięki różnym naturalnym materiałom i fakturom na ścianach zewnętrznych, na ten dość duży dom z poddaszem użytkowym na pewno miło się patrzy, bo nie przytłacza absolutnie swą wielkością. W środku do dyspozycji mieszkańców jest komfortowe wnętrze rozplanowane na dwóch poziomach, które z łatwością można w nowoczesny sposób zaaranżować, na przykład używając na niektórych płaszczyznach tych samych materiałów, co na elewacji. Utrzymana w szarościach strefa dzienna z otwartą kuchnią na pewno sprawdzi się jako centrum domowego życia, a drewniana podłoga i miękkie obicia mebli będą w nim odpowiednią zrównoważnią dla bardziej technicznego designu pozostałego wyposażenia.

Materiały i technologia budowy, które sugeruje projekt gotowy domu Baleary

Dom Baleary zaprojektowany został przy uwzględnieniu popularnych i sprawdzonych rozwiązań i materiałów. Stan surowy to żelbetowe ławy, murowane z bloczków betonowych ścianki fundamentowe i ściany wykonane z gazobetonu. Strop można położyć dowolny, na przykład gęstożebrowy. Drewniana więźba pokryta jest dachówką zakładkową. Każdy typowy projekt z naszej pracowni zawiera wszystkie instalacje wewnętrzne, w tym do wyboru ogrzewanie gazowe z grzejnikami płytowymi, albo z pompą ciepła i podłogówką w całym budynku. Dokumentacja dostępna jest w wersji podstawowej oraz w lustrzanej.

Projekt domu Baleary - rozplanowanie wnętrza

Projekt Gotowy Dużego Domu Nowoczesnego Bez Garażu Baleary - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.7m2
2. hall - 8.2m2
3. pokój dzienny z jadalnią - 33.0m2
4. kuchnia - 10.3m2
5. pokój - 11.2m2
6. łazienka - 3.3m2 
7. spiżarka - 1.6m2
8. pralnia - 2.3m2
9. pom. gospodarcze - 5.6m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Projekt Gotowy Dużego Domu Nowoczesnego Bez Garażu Baleary - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
10. hall - 7.9m2
11. pokój - 14.5m2  (16.7m2)
12. pokój - 14.3m2  (16.6m2)
13. pokój - 13.8m2  (17.5m2)
14. łazienka - 7.1m2  (10.8m2)
15. garderoba - 3.6m2  (5.1m2)
16. garderoba - 2.9m2  (4.2m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola