standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 126.30m2
 • powierzchnia zabudowy 167.10m2
 • minimalne wymiary działki 19.60m x 21.90m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.80m
 • kubatura budynku 715.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 59.05 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 201.070 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 454.427 zł netto

Projekt nowoczesnego domu parterowego Trendsetter - opis

Projekt parterowego domu jednorodzinnego z ultranowoczesnym wnętrzem oraz nowocześnie zaprojektowaną bryłą zewnętrzną z oknem narożnym oraz z ramą zadaszająca częściowo taras. Przylega on do ściany szczytowej, w której znalazły się też duże okna doświetlające salon, co pozwala na ustawienie tego domku także na działkę z dojazdem od południa. W środku mamy minimalistycznie potraktowane wnętrze z otwartą kuchnią i trzema sypialniami dostępnymi z korytarza. Przy pokoju dziennym zaprojektowaliśmy dodatkowe pomieszczenie, które może stanowić na przykład aneks telewizyjny do strefy dziennej, albo gabinet.

Nowoczesne domy parterowe z dwuspadowym dachem bez okapów

Popularne obecnie domy jednorodzinne są często projektowane w nowoczesnej stylistyce z dachami stromymi bez okapów. Rozwiązanie to sprawia, że bryła budynku robi bardziej 'pudełkowate' wrażenie i całość wygląda współcześnie. Oprócz tej estetycznej strony, połacie dachowe kończące sie równo ze ścianą niestety nie zapewniają żadnej ochrony dla płaszczyzny elewacji i ważne jest, aby zarówno obróbki blacharskie na szczytach, jak i przy rynnie były odpowiednio wykonane i odprowadzały wodę nie bezpośrednio na tynk. Samo odwodnienie to też temat do przypilnowania na etapie budowy - w domu parterowym TRENDSETTER zaproponowaliśmy najtańszą rynnę zamocowaną na hakach nakrokwiowych, ale można też zastosować prostokątną, albo systemową zintegrowaną w pokryciu.  

Materiały i technologie

Parterowy dom bez stropu, z prostą, drewnianą więźbą opartą poprzez żelbetowe wieńce bezpośrednio na ścianach nośnych wymurowanych z gazobetonu. Ocieplenia przewidziane są ze styropianu oraz wełny mineralnej w suficie podwieszanym. Tynki zewnętrzne strukturalne. Pokrycie dachówką, lub innym materiałem wybranym przez inwestora. Wszelkie zmiany do projektu można wprowadzić na etapie adaptacji.

Rozplanowanie nowoczesnego wnętrza domu Trendsetter

Projekt Domu Parterowego Z Ultranowoczesnym Wnętrzem Trendsetter - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.3m2
2. hall - 12.6m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 37.7m2
4. pokój - 13.7m2
5. pokój - 14.5m2
6. pokój - 10.5m2
7. pokój - 11.3m2
8. łazienka - 6.4m2
9. spiżarnia - 2.3m2
10. łazienka - 3.5m2
11. garderoba - 3.5m2
12. pom. gospodarcze - 6.0m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

zeus

Salon wygląda jak marzenie

Karolcia1984

Fantastyczny projekt, fajnie, że taras jest umiejscowiony z boku budynku, dzięki czemu bardzo dobrze dopasowuje się do naszej działki.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola