standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 70.00m2
 • powierzchnia zabudowy 90.70m2
 • minimalne wymiary działki 16.40m x 18.00m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.70m
 • wysokość budynku 5.34m
 • kubatura budynku 370.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 61.24 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 111.440 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 251.860 zł netto

Projekt małego domu parterowego do 70m2 Irysówka - opis

Projekt domu Irysówka. Zadziwiające jest, jak komfortowe i funkcjonalne może być wnętrze domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa to tylko 70m2. Jego program to salon połączony z kuchnią, dwie kilkunastometrowe sypialnie, sześciometrowa łazienka, a także spiżarnia i wydzielone pomieszczenie gospodarcze. Projekt takiego małego domu do 70m2 powierzchni to realna alternatywa dla porównywalnych wielkością mieszkań. Będzie niezwykle tani w realizacji nie tylko ze względu na niewielkie rozmiary, ale także prostą konstrukcję domu parterowego na rzucie zbliżonym do kwadratu, bez stropu i z wypłaszczonym tanim dachem dwuspadowym. 

Tani dom parterowy do 70m2 Irysówka bez garażu

Na gotowe projekty domów parterowych o powierzchni do 70m2 inwestorzy zwracają ostatnio coraz częściej uwagę, bo są to propozycje gwarantujące własne lokum bez sąsiadów za ścianą, jeżeli dysponujemy tylko minimalnym budżetem na budowę. Jeżeli dom Irysówka nie do końca spełnia wszystkie Wasze założenia, to możemy zaproponować jeszcze dwa podobne projekty: FIORI również z dachem dwuspadowym oraz zamknięty w bardzo nowoczesnej bryle SERENGETI.

Irysówka - gotowy projekt domu do 70m2 - materiały i technologie

Projekt typowy domu parterowego Irysówka przewiduje wzniesienie ścian z bloczków gazobetonowych i docieplenie ich od zewnątrz styropianem. Spięte są one na górze wieńcem żelbetowym, na którym opierają się poprzez murłaty krokwie dwupołaciowego dachu. Jest to projekt jednego z najtańszych domów do 70m2 - bez masywnego stropu i z sufitem z płyt gipsowo-kartonowych ocieplonym wełną mineralną podwieszonym wieszakami do więźby. Dokumentacja zawiera wszystkie projekty branżowe i dostępna jest też w odbiciu lustrzanym.

Potrzebne projekty małych domów do 70m2 z pompą ciepła? Proszę bardzo

Mały domek parterowy Irysówka ma przygotowaną przez nas typową dokumentację w dwóch wariantach: tradycyjnym z ogrzewaniem gazowym i grzejnikami naściennymi oraz z nowoczesnym ogrzewaniem za pomocą pompy ciepła powietrze-woda. Jednostka wewnętrza w tym drugim przypadku stoi w pomieszczeniu gsopdarczym, a zewnętrzna na niskim cokole przed elewacją frontową. We wszystkich pomieszczeniach mamy też wtedy podłogówkę. Obie wersje zawierają panele fotowoltaiczne na połaci południowej. Projekt można jeszcze dowolnie zmienić lub uzupełnić na etapie adaptacji, a nasza zgoda na modyfikację jest zupełnie bezpłatna

Irysówka - rzut parteru domu do 70m2 powierzchni

Projekt Domu Parterowego Do 70m2 Irysówka - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.4m2
2. hall - 4.9m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 26.3m2
4. pokój - 13.7m2
5. pokój - 12.0m2
6. łazienka - 6.1m2
7. spiżarnia - 1.0m2 
8. pom. gospodarcze - 2.6m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola