standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 100.00m2 + garaż 19.30m2
 • powierzchnia zabudowy 91.30m2
 • minimalne wymiary działki 16.70m x 18.50m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.13m
 • kubatura budynku 554.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 68.37 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 189.926 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 429.241 zł netto
 • pobierz ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Opis domu Como z garażem jednostanowiskowym

Kluczem do popularności domu Como z garażem jest jego nowoczesny wygląd oraz funkcjonalne wnętrze z trzema sypialniami na poddaszu i otwartą częścią dzienną. Prosty dach dwuspadowy wygląda bardzo współcześnie dzięki krótkim okapom i wysuniętym do góry ścianom szczytowym. Tylko jedno okno w największym pokoju jest w formie połaciowego, poza tym wnętrze jest doświetlone przez okna z parapetami w szczytach. W celu pokazania szczegółów aranżacji pokoju dziennego zamieściliśmy ten projekt z przykładową wizualizacją wnętrza.

Najpopularniejsze projekty domów z garażem - oto nasze Como

W swojej ofercie mamy całą rodzinę średniej wielkości, bardzo prostych domów z poddaszem użytkowym oraz z garażem jednostanowiskowym zintegrowanym w parterze budynku. Jeżeli nasz nowoczesny projekt domu Como nie do końca odpowiada Państwa wymaganiom, to proponujemy zwrócić jeszcze uwagę na tradycyjny CALVADOS oraz dwie wersje domku ISKRA, albo UNIKAT czy ESENS. Mają one wszystkie podobne schematy funkcjonalne, wszystkie są z mieszczącym jedno auto garażem wbudowanym, a różnią się detalami zewnętrznymi oraz przebiegiem ścian wewnętrznych. Jeżeli znajdziemy wśród nich gotowy projekt domku najbardziej zbliżony do naszego ideału, to na etapie adaptacji pozostanie już minimalna ilość ewentualnych korekt do wprowadzenia. Na wszystkie tego typu zmiany udzielamy bezpłatnej zgody także w póżniejszym czasie po zakupie u nas dokumentacji.

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem i z kamieniem na elewacji

Nowoczesne domy jednorodzinne kojarzą nam się od razu z otynkowanymi na biało elewacjami, ale żeby uzyskać efekt bardziej 'premium' konieczne jest użycie też materiałów wykończeniowych z trochę wyższej półki. Projekt nowoczesnego domu wolnostojącego Como ma właśnie na fragmentach fasad widoczną okładzinę z ciemnoszarego kamienia oraz z paneli drewnianych. Widać na jego przykładzie, że do stylistyki nowoczesnego domu pasują nie tylko gładkie wielkoformatowe płyty kamienne, ale też bardziej fakturowe mniejsze płytki, rzucające głębsze cienie. Do wykorzystania nadadzą się też płytki i cegły klinkierowe, a żeby uzyskać efekt jak na wizualizacjach można wybrać te z nierówną powierzchnią i widocznymi spiekami. Domy nowoczesne są też czasami okładane drewnem, ale z uwagi na mniejszą trwałość tej okładziny naturalnej raczej sugerujemy ograniczenie jej stosowania do niewielkiej powierzchni, tutaj mamy ją tylko wokół bramy garażowej.   

Technologie podane w projekcie domu Como z garażem wbudowanym

Prosty dom z garażem jednostanowiskowym można wybudować z pustaków gazobetonowych z dociepleniem, położyć łatwy w montażu strop Teriva, a drewnianą wieźbę pokryć praktycznie dowolnym pokryciem dachowym. Elewacje są tynkowane z fragmentami okładanymi płytkami oraz panelami drewnianymi. Projekt uwzględnia w części instalacyjnej wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, fotowoltaikę na dachu oraz nowoczesny system ogrzewania pompą ciepła, albo gazem. Składając zamówienie prosimy podać w uwagach, jaka opcja jest preferowana.

Rozplanowanie wnętrza domu Como, nowoczesnego z garażem 1-st.

Popularny Projekt Nowoczesnego Domu Z Garażem Jednostanowiskowym Como - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.9m2
2. hall - 3.2m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 33.4m2
4. wc - 1.5m2 (1.8m2)
5. pom. gospodarcze - 6.2m2
6. spiżarnia - 1.4m2
7. garaż - 19.3m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Popularny Projekt Nowoczesnego Domu Z Garażem Jednostanowiskowym Como - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
8. hall - 4.7m2
9. pokój - 13.8m2 (16.1m2)
10. pokój - 9.4m2 (13.1m2)
11. pokój - 11.0m2 (14.6m2)
12. łazienka - 9.6m2 (13.5m2)
13. garderoba - 1.9m2 (2.5m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Como

Ładny dom, aranżacja w środku wygląda na bardzo praktyczną.

Garaż

Bardzo podoba mi się ozdobienie wjazdu do garażu drewnem, nadaje to budynkowi charakteru i wyróżnia na tle innych.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola