standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 80.10m2 + garaż 18.20m2
 • powierzchnia zabudowy 124.10m2
 • minimalne wymiary działki 19.30m x 19.70m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 524.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 63.14 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 156.494 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 353.683 zł netto

Opis do projektu parterowego domu Malinówka z garażem

Domek do 80m2 możemy wybudować za cenę niższą niż koszt zakupu porównywalnego mieszkania w mieście. Projekt domu parterowego Malinówka jest przykładem, że na takiej niewielkiej powierzchni zmieści się przestronna strefa dzienna, dwie sypialnie, łazienka i nawet kilka schowków oraz rozsądnej wielkości pomieszczenie gospodarcze. Dodatkowo w bryłę domu wbudowany jest garaż jednostanowiskowy. Z zewnątrz parterowa Malinówka prezentuje się bardzo atrakcyjnie dzięki dużym formatom okien i okładzinie elewacyjnej na fragmentach ścian przy wejściu oraz wokół przeszklenia przy tarasie.

Projekty małych domów parterowych z garażem, które na pewno możemy polecić

Gotowy projekt małego domu parterowego Malinówka to nie jedyna atrakcyjna pozycja tego typu w ofercie Studia Krajobrazy. Jeżeli interesują nas domy do 80m2 z garażem, to warto jest jeszcze zwrócić uwagę chociażby na bardzo funkcjonalny projekt niewielkiego parterowego domu POZYTYWKA. Zaprojektowany jest on także z trzema pokojami w środku, ale główna różnica polega na tym, że obie sypialnie mają tutaj okna wychodzące na stronę ogrodową, a powieszczenie gospodarcze dostępne jest z wiatrołapu. Podobny schemat funkcjonalny ma także nasz projekt małęj parterówki OLSZYNA z garażem, ale jej powierzchnia użytkowa przekracza już odrobinę 90m2 i dzięki temu mamy do dyspozycji w środku więcej miejsca i wszystkie pokoje mają ponad 10m2.

Malinówka - opis technologii budowy domu do 80m2

Projekt małego domu z garażem Malinówka przewiduje wzniesienie ścian z bloczków gazobetonowych i docieplenie ich styropianem od zewnątrz. Dwuspadowy dach ma konstrukcję drewnianą i jest pokryty dachówką zakładkową. Nad parterem zaprojektowaliśmy ocieplony wełną mineralną sufit z płyt gipsowo-kartonowych mocowanych do systemowego rusztu stalowego podwieszonego do kleszczy. W przypadku domu parterowego o powierzchni do 80 metrów kwadratowych nieekonomiczne jest wykonywanie drogiego masywnego stropu i dlatego zaproponowaliśmy to o wiele tańsze rozwiązanie. Na etapie adaptacji możliwe jest wprowadzenie jeszcze dowolnych zmian do projektu, który oferowany jest przez nas zarówno w wersji podstawowej jak i w odbiciu lustrzanym.

Rzut parteru domu do 80m2 z garażem

Parterowy Domek Do 80m2 Z Garażem Malinówka - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.1m2
2. hall - 6.9m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 37.8m2
4. pokój - 11.5m2
5. pokój - 8.6m2
6. garderoba - 2.2m2
7. łazienka - 5.4m2
8. spiżarnia - 1.1m2
9. pom. gospodarcze - 3.5m2
10. garaż - 18.2m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Latoz

Podoba mi się ten kominek w salonie

skąd te pufy?

Bardzo fajne jest to wnętrze. Nie myślałam że w takim małym domku można mieć taki przestronny salon. Chyba ta nowoczesna aranżacja plus duże okna robią taka dobrą robotę, że przestrzeń wydaje się większa.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola