standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 98.20m2
 • powierzchnia zabudowy 122.70m2
 • minimalne wymiary działki 18.40m x 20.00m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 534.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 67.60 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 156.334 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 353.324 zł netto
 • pobierz ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Opis do projektu domu parterowego bez garażu – Bossanova

Projekt Bossanova to interesująca parterówka typu bungalow. Wejście, które zaprojektowano w niewielkim podcieniu, jest na osi budynku dzieląc go jednocześnie wewnątrz na dwie strefy: dzienną dużym salonem i kominkiem oraz nocną z trzema sypialniami. Prosty budynek pokrywa dach dwuspadowy, a jasne, tynkowane elewacje urozmaicają kamienne i klinkierowe płytki. Nasza pracownia zaoferowała projekt w wariancie: standard lub „lustro”.

Projekt parterówki bez garażu jako prosty bungalow z wycofanym wejściem

Nasz parterowy domek Bossanowa kojarzyć się może z zewnątrz zarówno z jednokondygnacyjnymi budynkami mieszkalnymi w stylu amerykańskim, jak i naszymi prostymi i tanimi domami pasującymi idealnie do podmiejskiego krajobrazu. Za taki klimat fasad tego domu bez garażu odpowiadają naturalne, cieniowane okładziny cokołu i podcienia przy wejściu oraz smukłe okapy dwuspadowego dachu. Cała kolorystyka zewnętrzna domu parterowego jest utrzymana w tonacji piaskowo-beżowej, pasującej i do rodzimego otoczenia, i do bardziej egzotycznych klimatów. Miało być generalnie jasno, słonecznie oraz w barwach letnio-jesiennych i taki optymistyczny nastrój udało się chyba uzyskać, co widać po dość sporej grupie inwestorów, którzy zbudowali ten domek.   

Dom Bossanowa bez garażu – opis technologii

W tym projekcie wykorzystano tradycyjną technologię ścian warstwowych z ociepleniem. Ze względu na to że jest to dom parterowy, lekki sufit podwieszono do konstrukcji więźby dachowej, a brak stropu oraz schodów z pewnością obniży koszty budowy. Prosta konstrukcja z jednym kominem i praktycznie wykorzystaną przestrzenią powinna spodobać się tym, którzy lubią zabudowę typu bungalow. Na etapie adaptacji można zmienić zaproponowaną przez nas technologię. Do kupienia są przygotowane dwa warianty projektu, z piecem na gaz, albo z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym. Każdy zawiera rekuperację.

Bossanova – rzut parteru

Parterowy Dom Bez Garażu Z Podcieniem Przy Wejściu Typu Bungalow Bossanova - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.3m2
2. pokój dzienny z kuchnią - 43.4m2
3. hall - 6.3m2
4. pokój - 13.5m2
5. pokój - 8.0m2
6. pokój - 11.0m2
7. łazienka - 6.6m2
8. pom. gospodarcze - 5.0m2
9. spiżarnia - 1.1m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Bossanova

Polecam każdemu, razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Bossanovy.

Ładny projekt

Bardzo ładny projekt, dobrze się prezentuje na wizualizacjach. Przestrzenny salon w rzutach budynku również wygląda bardzo dobrze.

Projekt Bossanova

Fajny, nieduży domek z funkcjonalnym wnętrzem. Podoba mi się podział na strefę dzienną i nocną w tym domku. Z zewnątrz wygląda bardzo atrakcyjnie. Fajnie by było zamieszkać w Bossanovie :). Martyna

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola