standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 126.20m2
 • powierzchnia zabudowy 158.30m2
 • minimalne wymiary działki 18.40m x 22.30m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 710.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 58.99 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 200.910 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 454.068 zł netto

Danta 2 z dachem dwuspadowym - opis taniego w budowie domu

Dom parterowy z dwuspadowym dachem oparty na najtańszym schemacie konstrukcyjnym. Jednokondygnacyjny budynek bez masywnego stropu, z tanim przekryciem dwupołaciowym kryje za nowoczesnymi elewacjami komfortowe wnętrze z jednoprzestrzenną strefą dzienną i czterema sypialniami. Największa z nich ma prywatną łazienkę zblokowaną z garderobą, a druga łazienka jest już ogólnodostępna i z drzwiami wychodzącymi na korytaż. Jak widać parterówka z dachem dwuspadowym może być pełną uroku nowoczesną stodołą, którą przy tym tanio zbudujemy za naprawdę niewielkie pieniądze.

Projekty nowoczesnych domów parterowych bez garażu podobne do Danta 2

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka podobnych projektów ciekawych domów parterowych bez garażu. Nowoczesne domy NINO 2, VELVET 2 i AVATAR 2 będą się różnić przede wszystkim wystrojem zewnętrznym, gotowy projekt domu jednorodzinnego STUDIO 77 to typowa nowoczesna parterowa stodoła, a projekty domów TRENDSETTER i STUDIO 57 mają także podobny program funkcjonalny i przykryte są dwuspadowym dachem bez okapów, ale część dzienna jest w nich ulokowana od frontu. Wpasują się więc doskonale takze na działki z dojazdem od południa. 

Jak tanio wybudować nowoczesny dom parterowy?

Oczywiście już na samym poczatku przygody z budową domu należy wybrać odpowiedni projekt. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zakup gotowej dokumentacji, to wysortujmy sobie projekty tanich parterówek z dachem dwuspadowym, absolutnie bez ciężkiego stropu nad parterem i przede wszystkim budynków o rozsądnym metrażu. Dom parterowy o powierzchni użytkowej do 130m2 będzie idealnym wyborem, bo znacznie powyżej tej wielkości już nie będzie tak łatwo osiągnąć zamierzony cel z uwagi na niekorzystny stosunek powierzchni przegród zewnętrznych do przestrzeni zyskiwanej w środku.

Technologia budowy parterowego projektu Danta 2

Ściany budynku wymurowane z pustaków gazobetonowych z dociepleniem spięte są żelbetowym wieńcem, na którym poprzez murłatę opiera się dwuspadowa więźba. Sufit domu parterowego wykonany jest z płyt gipsowo-kartonowych na stelażu, podwieszonym do konstrukcji dachu. Ocieplenie przewidziano z wełny mineralnej oraz styropianu na fasadach. Projekt nowoczesnego domu Danta 2 bez garażu oferujemy w wersji podstawowej i lustrzanej a także z ogrzewaniem pmpą ciepła, albo gazowym. Składając zamówienie prosimy określić w uwagach, o który wariant chodzi.

Rzut domu Danta 2 z dachem dwuspadowym

Nowoczesny Projekt Parterowego, Taniego Domu Z Dachem Dwuspadowym Danta 2 - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.9m2
2. hall - 13.9m2
3. kuchnia - 10.4m2
4. pokój dzienny - 28.0m2
5. pokój - 14.5m2
6. pokój - 11.3m2
7. pokój - 10.5m2
8. pokój - 10.1m2
9. łazienka - 6.6m2
10. łazienka - 3.6m2
11. garderoba - 3.6m2
12. spiżarnia - 2.4m2
13. pom. gospodarcze - 6.4m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

 

Opinie i realizacje

Danta 2

Bardzo przypadły mi do gustu te nowoczesne ciemne ściany, bardzo dobrze się prezentują w otoczeniu wielu okien.

Niski koszt budowy

Jesteśmy aktualnie na etapie budowy i na razie koszty nie są wysokie.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola