standard lustro
dostępność - 14 dni

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 99.90m2
 • powierzchnia zabudowy 138.60m2
 • minimalne wymiary działki 18.50m x 21.20m
 • kąt nachylenia dachu
 • wysokość pomieszczeń 2.70m
 • wysokość budynku 3.80m
 • kubatura budynku 490.00 m3
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 159.041 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 359.440 zł netto

Projekty nowoczesnych domów - zalety budynków z płaskim dachem

Dom z płaskim dachem jest marzeniem prawie każdego inwestora gustującego w nowoczesnej stylistyce. Projekt parterówki przykrytej dachem płaskim ma kilka niezaprzeczalnych zalet. Kubatura takiego budynku ograniczona jest do niezbędnego minimum i zwłaszcza przy dużych rozmiarach rzutu rezygnacja ze stromego przekrycia skutkuje znacznymi oszczędnościami na etapie budowy. Dach płaski na domu jednorodzinnym może przybrać różną formę, od najprostszego rozwiązania z położoną bezpośrednio na ociepleniu hydroizolacją z membrany, poprzez elegancki dach żwirowy lub z warstwą zieleni ekstensywnej, po taras. Ten ostatni wariant wykonać możemy w całkiem prosty sposób, kładąc cienkie płyty betonowe lub kamienne na regulowanych podkładkach dystansowych. Nasz typowy projekt domu parterowego TYGRYSIE OKO przewiduje najtańszy wariant z widoczną szarą folią PCV, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić dach na użytkowy lub zielony.   

Projekt Tygrysie Oko - tani w budowie dom parterowy

Nowoczesny dom parterowy TYGRYSIE OKO postawić można nawet przy mocno ograniczonym budżecie. Nie ma w nim żadnych elementów, które mogą podrożyć znacznie budowę, a jedyną ekstrawagancją w prostej pudełkowatej bryle domu są dwie praktyczne wnęki, jedna wejściowa i druga stanowiąca zadaszenie części tarasu. Projekt domu parterowego z dachem płaskim będzie też szybszy w realizacji, bo jest też w nim minimalna ilość robót dekarskich do wykonania, jedynie ocieplenie i hydroizolacja na stropie oraz obróbki blacharskie na attykach.

Opis nowoczesnego domu parterowego Tygrysie Oko

Domek ten został rozplanowany na prostokątnym rzucie, z wycofanym lekko wejściem oraz nadwieszeniem przy dużym oknie tarasowym w salonie. W środku obok pokoju dziennego wygospodarowaliśmy jeszcze miejsce na trzy sypialnie, dwie łazienki i pomieszczenie techniczne przy wejściu. Ciekawym punktem strefy dziennej jest duża otwarta kuchnia z wyspą i reprezentacyjną jadalnią. W części nocnej zwraca uwagę praktyczna garderoba przy sypialni rodziców, przez którą przechodzimy do łazienki, czyli rozwiązanie często widziane na planie wielu eleganckich apartamentów.  

Projekt gotowy taniego domu parterowego z płaskim dachem - technologia budowy

Projekt domu TYGRYSIE OKO przewiduje wymurowanie wszystkich ścian z bloczków gazobetonowych i docieplenie elewacji styropianem od zewnątrz. Na ścianach parteru leży strop gęstożebrowy i bezpośrednio na nim wszystkie warstwy dachu, czyli twarda wełna mineralna i hydroizolacja. Projekt gotowy tej parterówki z  płaskim dachem dostępny jest w dwóch wariantach: z pompą ciepła, albo z piecem gazowym. Dokumentację można kupić u nas zarówno w wersji podstawowej jak i w odbiciu lustrzanym.

Rzut domu parterowego z płaskim dachem

Nowoczesny Dom Parterowy Z Płaskim Dachem Tani W Budowie Tygrysie Oko - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.0m2
2. hall - 9.7m2
3. pokój dzienny - 22.4m2
4. kuchnia - 19.4m2
5. pokój - 11.7m2
6. pokój - 10.8m2
7. pokój - 8.0m2
8. garderoba - 2.3m2
9. łazienka - 2.8m2
10. łazienka - 5.0m2 
11. pom. gospodarcze - 3.8m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola