standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 97.20m2
 • powierzchnia zabudowy 75.60m2
 • minimalne wymiary działki 16.40m x 17.00m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.02m
 • kubatura budynku 425.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 67.92 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 154.742 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 349.726 zł netto

Opis do taniego w budowie domu Fortel

Charakterystyczna cechą małego, taniego domu Fortel jest niewielka powierzchnia do 100m2 oraz funkcjonalne wnętrze z trzema sypialniami na poddaszu oraz otwartą częścią dzienną i dodatkowym pokojem na parterze. Do tego wygodna łazienka, wc z prysznicem, spiżarnia i pomieszczenie gospodarcze a wszystko to zawarte w prostej, taniej w budowie bryle budynku. Symetryczna elewacja wejsciowa z równoległą do niej kalenicą dwuspadowego, ekonomicznego dachu nadaje domowi  elegancji a materiały zastosowane w obrębie strefy wejściowej i tarasu (okładzina drewniana) dodają budynkowi trójwymiarowości i ładnie uzupełniają jego prostą formę. Salon z jadalnią doświetlony jest dużymi oknami. Schody widoczne w otwartej strefie dziennej będą ciekawym elementem wnętrza.

Projekty małych domów jednorodzinnych - Fortel z poddaszem

Małe domy jednorodzinne do 100m2, jeżeli mają być tanie w realizacji, to wśród nich najkorzystniejszej jednak będą wypadać projekty domów z poddaszem użytkowym pod dwupołaciowym dachem skośnym. Kompaktowej, zwartej bryle zawdzięczamy najlepszy stosunek metrażu przegród zewnętrznych do wielkości miejsca w środku, a dwuspadowa więżba o rozsądnej rozpiętości to nie tylko najtańsze przekrycie, ale też nie wymaga żadnych podpór pośrednich. Dlatego też projekt domu Fortel nie ma żadnych elementów konstrukcyjnych, które mogą wprowadzać jakiekolwiek ograniczenia w poprowadzeniu ścian działowych na górnej kondygnacji. Ten dwupoziomowy domek jest więc nie tylko tani w budowie, ale też oferuje dużą elastyczność w ewentualnym dopasowaniu wnętrza do indywidualnych wymagań inwestora.

Jaki system ogrzewania zastosować do małego, taniego domu Fortel?

Projekt gotowy domu Fortel oferujemy w dwóch wariantach do wyboru: z gazowym piecem dwufunkcyjnym ze standardowymi grzejnikami płytowymi oraz w wersji domu ogrzewanego powietrzną pompą ciepła połączoną z wodnym ogrzewaniem podłogowym we wszystkich pomieszczeniach. W formularzu zamówieniowym należy nam tylko podać, którą opcję wybieramy, a także wskazać, czy projekt ma być w wersji podstawowej, czy lustrzanej. Wszystkie warianty są do kupienia w identycznej cenie. Decyzję trzeba podjąć już indywidualnie, kierując się przede wszystkim dostępnością sieci gazowej i własnymi preferencjami oraz wysokością budżetu przeznaczonego na budowę domu.

Technologie podane w projekcie małego domu Fortel

Mały dom Fortel można wybudować z pustaków gazobetonowych z dociepleniem, położyć łatwy w montażu strop typu Teriva, a drewnianą wieźbę pokryć praktycznie dowolnym pokryciem dachowym. Elewacje są tynkowane lub wykończone okładziną drewnianą.

Rzuty małego domu Fortel

Mały Tani W Budowie Dom Jednorodzinny Fortel - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.3m2
2. pokój dzienny z kuchnią - 34.2m2
3. pokój - 8.0m2
4. spiżarnia - 1.3m2
5. wc - 3.7m2 
6. pom. gospodarcze - 6.0m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Mały Tani W Budowie Dom Jednorodzinny Fortel - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
7. hall - 3.6m2
8. pokój - 12.0m2 (16.2m2)
9. pokój - 8.3m2 (11.6m2)
10. pokój - 10.0m2 (13.5m2)
11. łazienka - 6.8m2 (9.2m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Projekty podobne

Opinie i realizacje

Wiktor

Super propozycja małego domu w którym można wygodnie żyć!

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola