standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 92.10m2 + garaż 20.60m2
 • powierzchnia zabudowy 147.70m2
 • minimalne wymiary działki 20.90m x 21.00m
 • kąt nachylenia dachu 16°
 • wysokość pomieszczeń 2.69m
 • wysokość budynku 5.03m
 • kubatura budynku 542.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 68.10 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 179.418 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 405.495 zł netto
 • pobierz ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Opis do projektu małego domu Olszyna z pokazanymi wnętrzami

Parterowy, nowoczesny mały domek z wypłaszczonym dachem i salonem połączonym z jadalnią pokazanym na wizualizacji wnętrza. Z dwoma sypialniami i dużą łazienką z wanną i prysznicem. Domek z garażem i werandą w stylu amerykańskim. 

Projekty małych domów parterowych z zadaszoną werandą

Szczególnie projekt małego domu parterowego, w którym dysponujemy mocno ograniczonym metrażem w środku, zyska bardzo wiele przez stworzenie zadaszonego miejsca na tarasie będącego poszerzeniem przestrzeni mieszkalnej o dodatkową powierzchnię na wolnym powietrzu. Projekt domu Olszyna oferuje nam sporej wielkości werandę od strony ogrodowej inspirowaną amerykańskimi jednokondygnacyjnymi domami typu bungalow. Aby to miejsce uczynić jak najbardziej atrakcyjnym, to część ściany obłożyliśmy płytkami kamiennymi o nieregularnym kształcie, a w celu dodatkowego optycznego oddzielenia tarasu od ogrodu, na jego krawędzi postawiona jest drewniana balustrada z wypełnieniem ze stalowych prętów.

Nowoczesne domy z eklektyczną stylizacją wnętrza jak nasz projekt Olszyna

Projekt naszego wymarzonego domu niekoniecznie musi mieć wszystkie elementy sztywno trzymające się jednej stylistyki, ale z powodzeniem może łączyć nowoczesne detale z bardziej klasycznymi zabiegami, widocznymi chociażby we wnętrzach. Nasz mały domek parterowy Olszyna właśnie pokazuje, że ze współczesnym wyglądem budynku z zewnątrz można z powodzeniem zestawić wnętrze oparte co prawda na meblach będących ikonami nowoczesnego designu, ale raczej tego z epoki Bauhausu, a nie z lat dwudziestych dwudziestego pierwszego wieku. Śmiałe wstawienie do tego miękkich tapicerowanych kanap i foteli oraz tradycyjnych dodatków w części dziennej domu sprawia, że mamy do czynienia tutaj z bardzo przytulnym wnętrzem, które absolutnie nie będzie żadnym dysonansem w stosunku do nowoczesnych fasad domu.  

Olszyna - materiały w projekcie nowoczesnego domu

Zastosowaliśmy ściany z bloczków gazobetonowych spięte na górze wieńcem żelbetowym i ocieplone od zewnątrz styropianem. Konstrukcja domu bez stropu, z sufitem z płyt gipsowo-kartonowych zaizolowanym wełną mineralną i zamocowanym wieszakami do drewnianej więźby. Pokrycie dachowe z dachówki, albo dowolnego innego materiału po wprowadzeniu zmian podczas adaptacji.

Rzut parteru domu Olszyna z werandą

Mały, Nowoczesny Projekt Domu Z Werandą I Wnętrzami Olszyna - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 5.2m2
2. hall z garderobą - 10.1m2
3. kuchnia - 9.2m2
4. pokój dzienny z jadalnią - 31.3m2
5. pokój - 10.4m2
6. pokój - 13.2m2
7. łazienka - 6.7m2
8. pom. gospodarcze - 4.8m2
9. spiżarka - 1.2m2
10. garaż - 20.6m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Świetny wybór!!

Wybraliśmy projekt domu Olszyna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo praktyczny jest taras umiejscowiony pod dachem.

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola