standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 126.10m2
 • powierzchnia zabudowy 158.30m2
 • minimalne wymiary działki 18.40m x 22.30m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 709.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 55.64 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 200.751 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 453.708 zł netto

Opis - nowoczesna propozycja domu jednorodzinnego - stodoła Studio 77

Następna wariacja na temat domu w stylu stodoła, tym razem zwraca uwagę jej nowoczesna, pozbawiona okapów sylwetka utrzymana w ciemnej kolorystyce tynków i pokrycia dachowego, skontrastowanych z ciepłym, jasnym drewnem w jodełkę na polach międzyokiennych. W prostej bryle jednorodzinnego domu parterowego z dachem dwuspadowym pomieszczenia zostały rozmieszczone po obu stronach centralnego korytarza. Do dyspozycji mamy cztery sypialnie oraz doskonale doświetlony salon połączony z kuchnią z wyspą. W projekcie wnętrza naszej stodoły podkreślić trzeba mnogość schowków, miejsc na szafy wbudowane oraz wydzieloną garderobę i łazienkę dostępną wyłącznie z sypialni rodziców.

Projekty nowoczesnych domów parterowych, tanich budynków jednorodzinnych

Jeszcze do niedawna marzyliśmy o skomplikowanych w formie domach parterowych z niezliczoną ilością uskoków w dachu i powycinanymi rzutami, ale teraz zwycięża bez wątpienia rozsądek i jednokondygnacyjne domy jednorodzinne wyglądają już zupełnie inaczej. Z uwagi na niższe koszty budowy budujemy obecnie częściej proste, nowoczesne domy z najtańszym dachem dwuspadowym, często bez garażu. Ich urok leży dla odmiany w dużych przeszkleniach, nowych materiałach na elewacjach i śmiałej kolorystyce, którą widać właśnie na fasadach w projekcie STUDIO 77, gdzie mamy połączenie antracytowego tynku strukturalnego z ciekawym, diagonalnie mocowanym deskowaniem.  

Projekt domu parterowego Studio 77 - materiały i technologie

Parterową stodołę Studio 77 zaprojektowaliśmy w formie domu jednorodzinnego z maksymalnie uproszczoną konstrukcją. Ma rzut na planie prostokąta i nie posiada masywnego stropu. Ocieplony warstą wełny mineralnej sufit z płyt gipsowo-kartonowych podwieszony jest bezpośrednio do drewnianej konstrukcji dwuspadowego dachu. Przekrycie opiera się poprzez murłaty na ścianach parteru wykonanych z bloczków gazobetonowych i ocieplonych płytami styropianowymi. Gotowy projekt tego nowoczesnego domu jednorodzinnego jest dostępny zarówno w wariancie z ogrzewaniem gazowym grzejnikowym, jak i z pompą ciepła powietrze-woda oraz podłogówką. Jeżeli będą planowane jakiekolwiek zmiany na etapie adaptacji, to zgodę na ich wprowadzenie wydajemy całkowicie bezpłatnie. Projekt domu parterowego Studio 77 można zamówić w wersji standard oraz w lustrzanej i dzięki temu wpasować na działkę praktycznie o dowolnej orientacji względem stron świata.

Rzut parteru domu jednorodzinnego Studio 77

Jednorodzinny Nowoczesny Dom Parterowy W Stylu Stodoły Studio 77 - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.9m2
2. hall - 13.9m2
3. pokój dzienny + kuchnia - 38.5m2
4. pokój - 10.1m2
5. pokój - 14.5m2
6. pokój - 11.3m2
7. pokój - 10.5m2
8. łazienka - 6.6m2
9. spiżarnia - 2.2m2
10. łazienka - 3.6m2
11. garderoba - 3.6m2
12. pom. gospodarcze - 6.4m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Ewa

Piękny! Bardzo podoba mi się drewno w jodełkę na elewacjach :)

Nowoczesny

Super funkcjonalny projekt, prosty z ciekawą elewacją

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola