standard lustro
dostępność - 48h

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 93.30m2 + garaż 19.70m2
 • powierzchnia zabudowy 139.90m2
 • minimalne wymiary działki 20.60m x 20.90m
 • kąt nachylenia dachu 25°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 5.79m
 • kubatura budynku 619.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 58.80 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 179.896 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 406.574 zł netto
 • pobierz ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW

Opis do projektu domu parterowego z garażem Hibiskus.

Parterówka z dachem dwuspadowym i z garażem jednostanowiskowym. Z trzema pokojami oprócz dziennego. Dom z dużą łazienką z oknem, wyposażoną zarówno w wannę, jak i prysznic. Jednorodzinny projekt parterowy z pomieszczeniem gospodarczym, w którym można zastosować też piec na paliwo stałe. Dostępny jest w wersji standardowej oraz lustrzanej.

Projekt z grupy parterowych domów jednorodzinnych z garażem jednostanowiskowym z  przodu.

Schemat małego domu parterowego, w którym garaż wystawiony jest lekko do przodu jest dość popularny, bo przy takim jego ustawieniu otrzymujemy osłoniętą z jednej strony strefę przedwejściową, a w głównej bryle parterówki pozostaje więcej miejsca na pomieszczenia mieszkalne. W tym konkretnym domu zyskujemy wnętrze z trzema sypialniami, które może są niewielkie metrażowo, ale za to bardzo ustawne, bo o regularnych kształtach. Projekt wolnostojącego domu jednorodzinnego Hibiskus ma dodatkowo wycofaną odrobinę ścianę z drzwiami wejściowymi, przez co podest przed nimi jest częściowo zadaszony, mimo że dach pozostał w tym miejscu z całkiem prostym okapem.

Projekt małego domu parterowego z dużą kotłownią dostępną od wiatrołapu i garażu.

Następną wartą podkreślenia cechą wwnętrza Hibiskusa jest umieszczenie pomieszczenia gospodarczego pomiędzy garażem i wiatrołapem. Stanowi ono swego rodzaju śluzę zapebezpieczającą dodatkowo pokoje przed spalinami, ale przede wszystkim docenimy ten projekt w przypadku chęci zamontowania pieca c.o. na ekogroszek. Gotowy projekt domu parterowego Hibiskus bez garażu można kupić u nas w tej samej cenie w dwóch wariantach: z ogrzewaniem gazowym i grzejnikami stalowymi oraz z pompą ciepła i podłogówką.

Opis technologii uwzględnionych w projekcie domu parterowego Hibiskus.

Ściany z bloczków gazobetonowych, zewnętrzne docieplone styropianem i wykończone tynkiem strukturalnym na siatce. Fragmenty okładane płytkami kamiennymi i deskowaniem drewnianym. Więźba drewniana z pokryciem dachówką ceramiczną albo innym materiałem. Sufit z płyt gipsowo-kartonowych, ocieplony wełną mineralną i podwieszony do konstrukcji przekrycia. Hibiskus to ekonomiczny parterowy budynek mieszkalny bez masywnego stropu.

Rzut parteru domu jednorodzinnego Hibiskus

Jednorodzinny Dom Parterowy Z Garażem I Z 3 Sypialniami Hibiskus - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.2m2
2. hall - 8.5m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 36.8m2
4. pokój - 12.4m2
5. pokój - 10.6m2
6. pokój - 9.3m2
7. łazienka - 6.3m2
8. pom. gospodarcze - 5.2m2
9. garaż - 19.7m2

standard lustro powiększ rzut parteru

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Hibiskus

Szukałem taniego domu i Hibskus okazał się być strzałem w dziesiątkę. Na razie na etapie budowy wszystko idzie gładko. Polecam każdemu ten projekt!!

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola