Wysyłka projektu. Wszystkie zamówione projekty gotowe są wysyłane na nasz koszt. Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych opłat poza podaną ceną projektu. Priorytetowe przesyłki z zamówionym projektem są dostarczane przez Pocztę Polską. Płatność odbywa się za pobraniem przy doręczeniu. Możliwe jest także wcześniejsze opłacenie projektu przelewem na nasze konto i w takim przypadku konieczne jest poinformowanie nas o wyborze takiego wariantu płatności podczas składania zamówienia. Dokumentacja zostanie wysłana do odbiorcy niezwłocznie po uznaniu przelewu na naszym koncie.

Gwarancja zwrotu projektu. Każdy kupujący na zasadzie sprzedaży wysyłkowej ma prawo dokonać rezygnacji bez konieczności podawania przyczyny po spełnieniu poniższych warunków: o chęci odstąpienia od zakupu należy telefonicznie poinformować sprzedawcę (nr kontaktowy 71 7835875 i 71 7256079) nie później niż 30 dni od daty odbioru przesyłki z dokumentacją, a sam projekt musi też zostać dostarczony przed upływem tego terminu do sprzedawcy na koszt nadającego. Niezbędne jest odesłanie wszystkich oryginalnych egzemplarzy wraz z oryginałem faktury lub paragonu, a także dołączenie oświadczenia o odstąpieniu od zakupu z datą i podpisem zwracającego. Koniecznie należy podać też numer konta bankowego, na który będziemy mogli zwrócić przelewem zapłaconą cenę projektu.

Przyjmujemy zwroty wyłącznie kompletu wszystkich oryginalnych i nienaruszonych egzemplarzy projektu gotowego, bez pieczątek, podpisów i korekt adaptującego.

Uwaga: nie przyjmujemy przesyłek na nasz koszt.

Gwarancja wymiany projektu na inny. Przez 3 miesiące od zakupu projektu dajemu Państwu możliwość jednokrotnej jego wymiany na inny z naszej oferty, bez podawania konkretnej przyczyny. Procedura jest podobna jak w przypadku zwrotu. Nie należy przesyłać do nas jedynie oryginału faktury, tylko kopię i prosimy też dołączyć pismo z podaniem, na jaki projekt ma być dokonana wymiana i pod jaki adres mamy go wysłać. Nowa dokumentacja będzie Państwu dostarczona przesyłką na koszt odbiorcy.

Ważne: W przypadku wymiany na projekt droższy, dołączymy fakturę na kwotę równą różnicy w cenie, a przesyłka z projektem zostanie wysłana jako pobraniowa. Nie zwracamy różnicy, jeżeli wymiana ma być na projekt tańszy.

Dodatkowe informacje znajdują się tutaj: REGULAMIN