standard lustro
dostępność - 14 dni

CENA PROJEKTU:

 • powierzchnia użytkowa 118.80m2
 • powierzchnia zabudowy 88.70m2
 • minimalne wymiary działki 16.70m x 18.20m
 • kąt nachylenia dachu 40°
 • wysokość pomieszczeń 2.65m
 • wysokość budynku 8.13m
 • kubatura budynku 523.00 m3
 • zapotrzebowanie na energię EP = 66.53 kWh/m2*rok
 • szacunkowo stan surowy zamknięty 189.130 zł netto
 • szacunkowo stan deweloperski 427.442 zł netto

Projekt prostego domu z pompą ciepła Studio 19 - opis

Studio 19 jest jedną z naszych sztandarowych propozycji pod hasłem Projekt domu z pompą ciepła. Nie bez przyczyny charakteryzuje się uproszczoną maksymalnie bryłą z dachem dwuspadowym bez okapów, kryjącą w środku nowoczesną, jasną przestrzeń z jednoprzestrzenną strefą dzienną doświetloną dużymi oknami. Taka koncepcja nowoczesnego domu jednorodzinnego bez zbędnych ozdobników koresponduje idealnie ze współczesnymi rozwiązaniami technicznymi, na przykład instalacjami wewnętrznymi z pompą ciepła i podłogówką. Funkcjonalnie mamy tutaj bezbłędnie rozplanowane mieszkalne wnętrze bez garażu, ale za to z dodatkowym pokojem na parterze i efektowną kuchnią z wyspą. Dodatkowym atutem jest na pewno dość duże pomieszczenie gospodarcze dostępne z wiatrołapu oraz garderoba przy sypialni rodziców na poddaszu. Z zewnątrz zwraca uwagę na pewno niebanalne połączenie antracytowego tynku strukturalnego oraz fragmentów ścian obłożonych skośnym deskowaniem drewnianym polakierowanym na jasno. Stolarka okienna i drzwiowa jest dobrana z profilami także w ciemnoszarym kolorze. Z uwagi na konsekwentną stylizację i prostotę emanującą z fasad oraz nowoczesne istalacje wewnętrze z pompą ciepła powietrze-woda i ogrzewaniem podłogowym eliminującym zastosowanie widocznych korpusów grzejników, polecamy szczególne ten gotowy projekt domu właśnie wielbicielom ultranowoczesnych rozwiązań osiąganych w możliwie niskokosztowy sposób. Projekt Studio 19 z powietrzną pompą ciepła oferujemy w wersji podstawowej oraz lustrzanej.

Dom z ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła powietrze woda - projekt i jego szczegóły 

Projekt Studio 19 to możliwie najprostszy konstrukcyjnie dom jednorodzinny, z jednej strony bardzo wygodny, bo z czterema sypialniami, a z drugiej to na wskoroś nowoczesny projekt domu z ekologicznym ogrzewaniem z pompą ciepła. Jest ona połączona z wodnym ogrzewaniem podłogowym, co daje nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale też minimalizuje rachunki za media. Projekty domów z pompą ciepła powietrze-woda znajdują wielu nabywców także z uwagi na niedostępność w niektórych lokalizacjach sieci gazowej. Jeżeli ten system współpracuje z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną, to jest realna szansa na skuteczną optymalizację naszego zużycia energii. Nie tylko instalacje wewnętrzne odpowiadają w tym projekcie aktualnym wymaganiom technicznym stawianym dla domów jednorodzinnych, ale także wszystkie przegrody i pozostałe rozwiązania są optymalnie dobrane. Ściany zewnętrzne mamy tutaj zaproponowane z ciepłego betonu komórkowego z 18cm warstwą izolacji z płyt styropianowych od zewnątrz. Dwuspadowa więźba dachowa ma skosy ocieplone wełną skalną oraz pokryta może być dowolną dachówką zakładkową. Strop nad parterem jest gęstożebrowy. Projekt gotowy domu Studio 19 może być poddany jeszcze dowolnym modyfikacjom w trakcie obligatoryjnej adaptacji.

Rzuty domu jednorodzinnego Studio 19

Gotowy Projekt Domu Jednorodzinnego Z Pompą Ciepła Studio 19 - rzut parteru

Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 4.0m2
2. hall - 5.9m2
3. pokój dzienny z kuchnią - 42.8m2
4. pokój - 10.3m2
5. wc - 1.1m(1.7m2)
6. pom. gospodarcze - 5.4m2

standard lustro powiększ rzut parteru
Gotowy Projekt Domu Jednorodzinnego Z Pompą Ciepła Studio 19 - rzut poddasza

Powierzchnia piętra:
7. hall - 4.8m2
8. pokój - 12.3m2  (15.0m2)
9. pokój - 9.5m2  (13.1m2)
10. pokój - 11.0m2  (14.6m2)
11. łazienka - 7.5m2  (10.1m2)
12. garderoba - 4.2m2  (6.7m2)

standard lustro powiększ rzut poddasza

Obrys na minimalnej działce

działka 1

Opinie i realizacje

Studiokrajobrazy.pl

Projekt gotowy domu Studio 19 zawiera obok powietrznej pompy ciepła także wentylację mechaniczną z rekuperacją oraz ogrzewanie podłogowe.

wentylacja mechaniczna

Czy ten projekt jest z wentylacją mechaniczną z rekuperacją, ogrzewaniem podłogowym i pompą ciepła? Czy tylko z pompą ciepła?

Studiokrajobrazy.pl

Projekt STUDIO 19, tak jak i wszystkie nasze gotowe projekty domów z ogrzewaniem pompowym, są dostępne jedynie w wariancie z pompa ciepła powietrze-woda. Żeby korzystać z gruntowej pompy ciepła należy wprowadzić niezbędną modyfikację w dokumentacji podczas adaptowania projektu do warunków lokalnych.

MAX

Czy projekt ten jest także dostępny z gruntową pompą ciepła?

Dodaj opinię


  • Wyczyść Pola