Dom parterowy ze stropem i poddaszem do adaptacji Turkus P
Powierzchnia parteru:
1. wiatrołap - 3.9m2
2. hall - 10.5m2
3. kuchnia - 10.8m2
4. pokój dzienny - 24.1m2
5. pokój - 15.3m2
6. pokój - 11.7m2
7. pokój - 12.0m2
8. łazienka - 6.0m2
9. wc - 2.0m2
10. pom. gospodarcze - 3.6m2
11. garaż - 20.3m2
standard
lustro
Opis domu parterowego Turkus P z poddaszem do adaptacji
Turkus P to parterowa wersja wygodnego i popularnego domu, z pokojem dziennym, trzema sypialniami oraz dostawionym z boku garażem na jeden samochód. Dzięki zaprojektowaniu w nim stropu, można zaadaptować w późniejszym terminie także poddasze pod kopertowym dachem i powiększyć przestrzeń mieszkalną o następne dwa pomieszczenia.
Technologia budowy domu parterowego ze stropem Turkus P
Zaproponowaliśmy ściany murowane z betonu komórkowego z dociepleniem płytami styropianowymi, strop gęstożebrowy i wielopołaciową więźbę krytą dachówką. Fasady pokryte w całości tynkiem strukturalnym, razem z elementami ozdobnymi: gzymsami i listwami elewacyjnymi. Ewentualne korekty projektu można wykonać na etapie adaptacji.
Studio Krajobrazy
Cała inwestycja z pewnością będzie tańsza. Najwięcej zaoszczędzi się na wykończeniu wnętrza. Nie będzie konieczności stawiania kilku ścianek działowych, montażu drzwi i okien połaciowych, ale jeszcze więcej można zaosczędzić na skutek tego, że nie będzie konieczności wykańczania ścian i podłóg. Poza tym izolacja termiczna będzie leżała w poziomie stropu, więc zmniejszy się kubatura pomieszczeń do ogrzewania, a to jest konkretny wymiar finansowy podczas użytkowania domu.
Parterowy Turkus
Wersja parterowa projektu Turkus jest strzałem w 10! Parter tego budynku ma wystarczającą ilość pomieszczeń do zamieszkania i normalnego funkcjonowania. Jest to idealne rozwiązanie dla mojej rodziny (2+1). Mam tylko pytanie: Czy w związku z tym, że poddasze jest nieużytkowe to wybudowanie tego domu będzie tańsze od zwykłego Turkusa? Czym to się będzie różnić? Pozdrawiam - Piotr