Nasze projekty domów zostały zrealizowane przez wielu deweloperów na terenie całego kraju. Szczególnie popularne są projekty bliźniaków i projekty domów szeregowych, dzięki którym można stworzyć urozmaiconą, spójną zabudowę i bogatą ofertę różnych typów domów na jednym osiedlu. Większość domów z dachem dwuspadowym i kalenicą równoległą do wejścia można w prosty sposób zbliźniaczyć na etapie adaptacji, ale też przygotowaliśmy gotowe wersje bliźniacze o najpopularniejszej wielkości i schemacie funkcjonalnym. Polecamy szczególnie domki: BELLA 2, KLASYKA 2, NOWELA 2, CYRKONIA, MALTA 2, SAMBA 2 oraz ULTRA 2. Ich powierzchnia użytkowa zawiera się w przedziale od 110 do 140m2 i jest wielkością najczęściej poszukiwaną przez potencjalnych klientów. Wszystkie domki mają prostą konstrukcję, tanie dachy dwuspadowe oraz atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Dodatkowo CYRKONIA i MALTA zmieszczą się na wąskich działkach (szer. 12,3m i 10m dla MALTY bez garażu). Dla poszukujących wąskich segmentów szeregowych z podpiwniczeniem idealną propozycją będzie domek FRAZA o p.uż. 125,40m2 + garaż w piwnicy 19,10m2.

Przy planowaniu zabudowy do wykorzystania są też projekty domów bliźniaczych i szeregowych o tych samych nazwach. Każda szeregówka obok segmentu środkowego ma zaprojektowane segmenty zakończeniowe (czasem w kilku wariantach) i jest oczywiście dostępna także w odbiciu lustrzanym. Na etapie adaptacji pozostaje też możliwość dokonania zmian, jeżeli takie będzie życzenie inwestora lub dewelopera. Zgoda na zmiany jest wydawana przez nasze biuro całkowicie bezpłatnie i nie limitujemy też w żaden sposób dopuszczalnego ich zakresu. Oczywiście dla każdego kupującego u nas większą ilość projektów przygotowujemy atrakcyjne rabaty odpowiednie do ilości zamawianych segmentów. Dodatkowo możemy przygotować na życzenie wizualizacje całego osiedla domów jednorodzinnych, co znakomicie zilustruje i uatrakcyjni ofertę.

Praktycznie w każdym rejonie kraju możemy znaleźć ciekawe realizacje naszych projektów. Na przykład pod Wrocławiem zobaczymy bardzo ładne osiedle z bliźniakami KLASYKA 2 i w samym Wrocławiu SAMBĘ też w wersji bliźniaczej. W Gliwicach polecamy do zobaczenia szereg CYRKONII z reprezentacyjnym segmentem zakończeniowym o większej powierzchni użytkowej. W Sosnowcu osiedle domów wolnostojących (typu KRYSZTAŁ, GRANAT, KLASYKA, BELLA, DELTA) oraz bliźniaczych. Niedaleko Zamościa wyrosło ciekawe, zielone osiedle „Pod Modrzewiem” złożone z szeregówek SAMBA, a koło Warszawy KLASYKA i BELLA… Wyliczać można bez końca i mamy nadzieję, że także Państwo znajdziecie u nas projekty, które okażą się wymarzonymi domami dla Waszych Klientów.