Autorskie studio architektury KRAJOBRAZY rozpoczęło działalność we Wrocławiu w roku 1997, a od dokładnie 20 lat naszą specjalnością są gotowe projekty domów jednorodzinnych.

Wszystkie nasze wysiłki koncentrujemy na stworzeniu dla naszych Klientów takich projektów, które będą miały schematy funkcjonalne możliwie najbardziej odpowiadające ich oczekiwaniom. Staramy się, aby miały one zawsze nieskomplikowaną konstrukcję, współczesne rozwiązania techniczne, a także odpowiednią wielkość. Spełniając powyższe założenia jest szansa, że realizacja domu nie będzie wymagała dużego budżetu i stanie się on dostępny dla jak największej ilości potencjalnych inwestorów.

Powtarzalna dokumentacja projektowa jest tworzona w naszym biurze bez udziału przyszłych mieszkańców i dlatego przed projektantami jest postawione dość skomplikowane zadanie polegające na stworzeniu odpowiednich dla klientów projektów, bazując jedynie na swojej wiedzy i dotychczasowych doświadczeniach zawodowych. Cieszymy się, że wielokrotnie udało nam się „trafić w gusta” Polaków i w naszej ofercie jest pokaźna grupa domów, które ponadprzeciętnie często są wybierane i budowane na terenie całego kraju.

Czasami pokazujemy w projektach nieco śmielsze rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne i próbujemy inspirować do bardziej niecodziennych aranżacji i rozwiązań. W większości jednak opieramy się na sprawdzonych przez lata klasycznych schematach, które mają wciąż pokaźne grono zwolenników. W każdym przypadku na pierwszym miejscu kierujemy się funkcjonalnością i zasadą spójności zewnętrznej formy domu i charakteru wnętrza. Czasami nawiązujemy do rozwiązań, które są znane z historii architektury, ale i nie stronimy od bardziej nowoczesnego podejścia do tematu. Chcemy w ten sposób zbliżyć się jak najbardziej do różnych wyobrażeń naszych Klientów o idealnym domu jednorodzinnym.

W oglądanym właśnie przez Państwo serwisie są zamieszczone projekty wyłącznie naszego autorstwa. Oryginalna kupiona u nas dokumentacja posiada hologram "KRAJOBRAZY" na pierwszej stronie, okładki z typową dla nas szatą graficzną oraz praktyczną, sztywną teczkę. Jeszcze przed złożeniem zamówienia, zawsze chętnie udzielimy wszystkim zainteresowanym pełnej informacji na temat projektów, ich danych technicznych, użytych materiałów i możliwości wprowadzenia ewentualnych zmian. Możemy też być pomocni przy sprawdzeniu, czy wybrany domek będzie odpowiadał wymaganiom miejscowego planu zagospodarowania albo będzie zgodny z decyzją o warunkach zabudowy.

Gwarancja jakości projektów. Jako autor projektów zaprezentowanych na naszej stronie gwarantujemy jakość techniczną projektu oraz jego zawartość zgodną z przepisami i sztuką budowlaną. Dokumentacja projektowa opracowywana jest z należytą rzetelnością i dbałością oraz zawiera odpowiednie dla projektu gotowego dokumenty. Projekty adaptowane są przez setki współpracujących z nami firm na terenie całego kraju. Tysiące naszych projektów zostało już zrealizowanych na terenie całej Polski

  • Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia nas w biurze we Wrocławiu, ul. Przystankowa 2a.

Godziny otwarcia: 8.00 do 16.00, od poniedziałku do piątku.