W dobie postępującej globalizacji prawie każdy rynek zalewany jest zagranicznymi firmami, a przede wszystkim przez międzynarodowe koncerny mające dominującą pozycję w wielu branżach. Ma to obok zalet także też oczywiste wady dla konsumenta, czyli dla każdego z nas. Na pewno wiele osób spotkało się niejednokrotnie z sytuacją, gdy kontakt z takimi firmami był nad wyraz utrudniony i to nie tylko w sprawach spornych, ale zupełnie prozaicznych, związanych chociażby z pytaniami i problemami z użytkowaniem ich produktów, czy korzystaniem z oferowanych usług. Coraz częściej zupełnie niemożliwy staje się kontakt z rzeczywistym doradcą czy serwisantem, pozostają jedynie infolinie i formularze internetowe będące jedyną platformą do kontaktu. Na pewno nie jest to optymalna forma dialogu z klientem, ale zapewne z uwagi na wielkość firm, ilość i różnorodność oferowanych usług i towarów oraz obszar ich działania, wykluczone jest indywidualne podejście do klienta i pochylenie się nad jego problemami i rozterkami.

Mniejsze podmioty gospodarcze jak nasza firma, nie będące ponadnarodowymi korporacjami, są w stanie w wielu przypadkach zaoferować swe usługi na tym samym, wysokim poziomie. Dbając o swych klientów na terenie Polski, czy wręcz regionu mają przy tym zwykle o wiele lepszy z nimi kontakt, a przede wszystkim jest on zdecydowanie bardziej osobisty. Każdy potencjalny kupujący jest dla nas rzeczywistą osobą i także z drugiej strony spotka się z doradcą, który będzie się starał mu pomóc na każdym etapie, wliczając udzielenie wyczerpujących informacji na temat wybranych projektów, a także będąc do dyspozycji w przypadku ewentualnych pytań, które mogą się pojawić w trakcie budowy. Dla studia Krajobrazy, jako firmy działającej wyłącznie na terenie Polski, stworzonej przez Polaków i przy użyciu wyłącznie polskiego kapitału, każdy klient jest zdecydowanie ważniejszy niż dla podmiotu, który operuje globalnie.

Nasza wąska specjalizacja sprzyja także sukcesywnemu doskonaleniu umiejętności i mamy nadzieję, że oferowane coraz to nowsze gotowe projekty domów będą dalej trafiać w Państwa gusta.