już 20 lat projektujemy domy!
bezpłatna dostawa projektu
wymiana do 90 dni
zwrot do 30 dni

Gotowe projekty domów  StudioKrajobrazy.pl

Ponad czterysta różnych wariantów naszych autorskich projektów, wśród których, mamy nadzieję, znajdzie się ten Wasz wymarzony. Od prawie dwudziestu lat projektujemy domy jednorodzinne parterowe oraz z poddaszem i próbujemy zbliżyć sie do ideału, który być może nie do końca istnieje, gdyż nawet najpopularniejsze, sprawdzone schematy funkcjonalne domów nie muszą odpowiadać wszystkim inwestorom. Na szczęście projekty gotowe można na etapie adaptacji jeszcze w różnym zakresie korygować i zmieniać, aby bardziej dokładnie dopasować pod indywidualne wymagania. Dzięki temu jest duża szansa, że zaczynając od zakupu gotowej dokumentacji, po zaadaptowaniu stanie sie ona idealnie spełniającym nasze oczekiwania projektem nowego domu.

Nowoczesne domy i tradycyjne, projekty domów parterowych i z poddaszem.

Tak jak każdy z nas ma swoje wyobrażenie o domu, którego potrzebuje, tak i wszyscy projektanci powinni posiadać odpowiednią wiedzę, także techniczną, jak sprostać przede wszystkim oczekiwaniom przyszłych mieszkanców, ale także pomóc uniknąć niekorzystnych rozstrzygnięć już na etapie projektu. Do tego potrzebne są nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale także zdolność kompromisowego znalezienia się w sytuacji, gdy to nie sam architekt będzie finalnym odbiorcą swego dzieła, ale zupełnie inne osoby.

Rozpiętość gustów estetycznych i oczekiwań jest olbrzymia i dlatego nie ograniczamy się do proponowania wąskiej grupy wolnostojących projektów nowoczesnych, ani też tylko jednorodzinnych domów tradycyjnych. Przygotowaliśmy dokumentacje w możliwie jak najbardziej urozmaiconych stylach, a takze budynków różnej wielkości. Znajdą się wśród nich bardzo popularne domy parterowe oraz tanie w realizacji gotowe projekty domów z poddaszem użytkowym. Wszystkie w wielu wariantach, z garażami różnej wielkości oraz bez garażu, z różnymi formami dachu i obrysem parteru. Zdajemy sobie sprawę, nie nie pokażemy jeszcze długo wszystkich sposobów na zaprojektowanie domu jednorodzinnego i dlatego często publikujemy nowe, tanie w budowie projekty, na które także prosimy zwrócić uwagę. Wszystkie projekty domów są zgodne z warunkami technicznymi WT 2021.

Projekty altan, domków letniskowych bez pozwolenia oraz garaży.

Projekty tych małych obiektów mogą posłużyć do stworzenia nie tylko zabudowy na działkach rekreacyjnych, ale również stanowić doskonałe uzupełnienie przy domach jednorodzinnych. Funkcja domku letniskowego będzie nie tylko gospodarcza, czyli np. skład na maszyny do pielęgnacji zieleni, ale w zależności od sposobu wykończenia w środku może on znakomicie powiększyć powierzchnię mieszkalną i być użytkowany jako samodzielny domek dla gości.

Rozwiązanie bezkolizyjne i sprzyjające dłuższym pobytom odwiedzających, jeżeli tylko domownicy nie będą mieć nic przeciwko ;-) O garażach wolnostojących trudno się szczególnie rozpisywać, i w myśl powiedzienia "koń jaki jest każdy widzi", ich zalety są oczywiste. Dodatkowe osłonięte miejsce do parkowania samochodu, połączone nierzadko z funkcją warsztatu lub magazynu. Marzenie (prawie) każdego mężczyzny...